Tagasiside


Lehekülje täiuslikumaks vaatamiseks uuendage browserit (vähemalt IE 9) või valige teine lehitseja!
Küsitlus
Kuidas oled rahul praeguse Kultuuriaknaga?
Olen väga rahul
Olen rahul
Ajab asja ära
Pole rahul
Vajab kiiremas korras uuendust


Sport
Abikoka koolitus

Aeg: 2017-02-0707.02.2017 - 05.05.2017
Koht:
Korraldaja: Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus
Kontaktisik: Marju Hõbejärv-Särg
Telefon: 736 1835
Lingid:
E-post: marju.hobejarv@khk.ee
Pilet: tasuta
Tasuta!  

Kursuse on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium, kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine".
Koolituse toimumises ja koolitusaegades võib tulla muudatusi!

Tasuta kursuste sihtgruppideks on:
- erialase hariduseta täiskasvanud
- keskhariduseta täiskasvanud
- aegunud oskustega tööealine elanikkond vanuses 50+.

Kursus on osalejale TASUTA. Osaleda saavad täiskasvanud, kes ei õpi kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikoolis tasemeõppes.

Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, registreerimisjärjekord ning põhjendus (motivatsioonikiri) .

Motivatsioonikirja lahtris palume Teil lühidalt kirjeldada oma motivatsiooni kursusel osalemiseks ning kuidas õpitut soovite rakendada. Osalemissoov ja motivatsioon peavad olema põhjendatud tööalaste kompetentside arendamise seisukohast, mitte hobide aspektist. Kirja panna kindlasti ka oma haridusalane taust ning praegune töö- ja ametikoht.
Kursusel osalejate valimisel eelistame sihtgruppi kuuluvaid õppijaid. Teiega võetakse hiljemalt 5 päeva enne koolituse algust ühendust ja antakse teada, kas olete õppegruppi arvatud.

Toitlustusettevõtte köögis on abikokk kokale väärtuslik abimees. Abikokast võib aga tulevikus saada hea kokk.

Koolitus on Sulle kui

- tahad ennast toitlustuse alal teostada ning omandada abikoka kutseoskusi, et tööle asuda abikokana
- töötad abikokana, kuid sul puuduvad tööks vajalikud teadmised ja oskused

Koolitusel tegeleme järgmiste teemadega

- Abikokana töötamiseks vajalikud kutseoskused, isikuomadused, hoiakud
- Toiduhügieen (väljastame eraldi toiduhügieeni tunnistuse, mida vajad töötamiseks toitlustusettevõttes)
- Töötervishoid ja töökeskkonna ohutus
- Toiduainete õpetus
- Toitumise alused
- Köögitöö vahendid ja seadmed
- Töökoha korraldus köögis ja puhastustööd
- Teenindamine
- Toiduvalmistamine (nii teooria kui praktiline õpe köögis)
- Kokk, tase 3 kutsekvalifikatsiooni nõuded, dokumentatsiooni koostamine, proovieksami läbitegemine

Koolituse korraldus ja toimumine

Koolitus toimub ajavahemikul 07.veebruar kuni 05. mai Tartu Kutsehariduskeskuses Kopli tn.1 kahel päeval nädalas (sh.laupäeval). Vaata täpsemat tunniplaani allpool!

Koolitajad

Mariana Rand on Tartu Kutsehariduskeskuse pikaajaliste kogemustega kokkade kutseõpetaja ja täiskasvanute koolitaja. Ta on erialalt kokk-kondiiter ning õppinud ka Tallinna Pedagoogikaülikoolis kodunduse-käsitöö õpetajaks. Õpetaja ametit alustas Mariana juba 1991 aastal ning ta on töötanud eelnevalt ka kokana. Marianale on omistatud kokk, tase 4 ja täiskasvanute koolitaja, tase 6 kutsekvalifikatsioonid.

Mariana Maasik on töötanud mitmeid aastaid kokkade ja pagar-kondiitrite kutseõpetajana Tartu Kutsehariduskeskuses ja Tallinna Teeninduskoolis. Ta on õppinud Tallinna Pedagoogikaülikoolis kutseõpetajaks ning Tallinna Ülikoolis on omandatud pedagoogika magistrikraad. Täiskasvanute koolitusi on Mariana läbi viinud alates 2005 aastat. Aastal 2011 omistati talle andragoogi kutse III tase. Praegu töötab Mariana naiskodukaitse instruktorina, kus üheks tööülesandeks on koolituste planeerimine, läbiviimine ja reflekteerimine. Vabatahtlikuna on ta läbinud välikoka, toitlustuserialajuhi kursuse ja on tegutsev välikokk ning välikoka õpetaja aastast 2008.

Jelena Kutšmuk on Tartu Kutsehariduskeskuse koka eriala õpilaste praktikajuhendaja õppekohvikus ja täiskasvanute koolitaja. Ta on lõpetanud Tallinna Kaubandustehnikumi tehnik-tehnoloogina.

Ülle Kaasik on pikaajalise kogemuse ja mitmeaastase staažiga toidukäitlejate koolitaja/konsultant. Ta on omandanud Tartu Ülikoolis filoloog-pedagoogi eriala. Ülle on loonud oma koolitusfirma, olles praegu selle tegevjuht kui ka toiduhügieeni lektor. Ta on eelnevalt töötanud koolitusjuhina, õppinud Toiduainete Instituudis, läbinud mitmeid huvitavaid koolitusi nii psühholoogia kui ka majandusvaldkonnas ning õppinud toitumisnõustajaks.
Muudetud: 21.01.2017, 23:50
Vaatamisi: 579
Tagasi
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31