Tagasiside


Lehekülje täiuslikumaks vaatamiseks uuendage browserit (vähemalt IE 9) või valige teine lehitseja!
Küsitlus
Kuidas oled rahul praeguse Kultuuriaknaga?
Olen väga rahul
Olen rahul
Ajab asja ära
Pole rahul
Vajab kiiremas korras uuendust


Sport
Pärandturismi koolitus

Aeg: 2017-03-0707.03.2017 - 03.05.2017
Koht:
Korraldaja: Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus
Kontaktisik: Marju Hõbejärv-Särg
Telefon: 736 1835
Lingid:
E-post: marju.hobejarv@khk.ee
Pilet: Tasuta
Tasuta!  

Kursuse on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium, kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine".

Tasuta kursuste sihtgruppideks on:
- erialase hariduseta täiskasvanud
- keskhariduseta täiskasvanud
- aegunud oskustega tööealine elanikkond vanuses 50+

Kursus on osalejale TASUTA. Osaleda saavad täiskasvanud, kes ei õpi kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikoolis tasemeõppes.

Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, registreerimisjärjekord ning põhjendus (motivatsioonikiri).
Motivatsioonikirja lahtris palume lühidalt kirjeldada oma motivatsiooni kursusel osalemiseks ning õpitu rakendamiseks. Soov osaleda ja motivatsioon peavad olema põhjendatud tööalaste kompetentside arendamise seisukohast. Kirja panna kindlasti ka oma haridusalane taust ning praegune töö- ja ametikoht.
Kursusel osalejate valimisel eelistame sihtgruppi kuuluvaid õppijaid- see koolitus on mõeldud turismi sh. maaturismi ettevõtete töötajatele, muuseumide ja teenindusettevõtete töötajatele, turismiinfo töötajatele, KOV arendusspetsialistidele. Teiega võetakse hiljemalt 5 päeva enne koolituse algust ühendust ja antakse teada, kas olete õppegruppi arvatud.

Koolitus on Sulle kui

- soovid põhjalikult tunda ja rakenda pärandturismi, eetilise ja jätkusuutliku turismi printsiipe igapäevatöös ja uudsetes töösituatsioonides
- tahaksite luua uusi innovaatilisi võimalusi piirkonna, atraktsioonide, sündmuste ja tootearenduseks, mis on seotud pärandturismiga

Koolitusel tegeleme järgmiste teemadega

- Kultuuripärand ja turism
- Pärandturismi teenuste disain ja turundus
- Pärandturismi projektijuhtimine

Koolituse korraldus ja toimumine

Koolitus toimub ajavahemikul 7.märts kuni 3.mai Tartu Kutsehariduskeskuses Kopli tn 1. Tutvu täpsema tunniplaaniga allpool.

Koolitajad

Eda Veeroja on lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži ja omandanud rakenduskõrghariduse turismi-ja hotelliettevõtluses. Ta omab 11 aastat koolituskogemust Võrumaa Kutsehariduskeskuses ja on Mooska OÜ (Mooska talu Võrumaal) omanik. Pärimust tutvustavale ekskursioonile ja saunaskäigule Mooska talus omistati 2015.a veebruaris Eesti Maaturismi Ühingu EHEmärgis- Ehtne ja Huvitav Eesti! Vana-Võromaa suitsusaunakombestik on kantud UNESCO vaimse kultuuripärandi esindusnimekirja.

Elo-Hanna Seljamaa on Tartu ülikooli Eesti ja võrdleva rahvaluule osakonna teadur ja lektor.
Muudetud: 31.01.2017, 16:40
Vaatamisi: 602
Tagasi
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31