Tagasiside


Lehekülje täiuslikumaks vaatamiseks uuendage browserit (vähemalt IE 9) või valige teine lehitseja!
Küsitlus
Kuidas oled rahul praeguse Kultuuriaknaga?
Olen väga rahul
Olen rahul
Ajab asja ära
Pole rahul
Vajab kiiremas korras uuendust


EtendusHariv ja kasulik
XV Üleriigiline erivajadustega laste ja noorte teatrifestival "Savilind"

Aeg: 2017-05-11T10:00:00+03:0011.05.2017, 10:00
Koht:
Korraldaja: Tartu Kroonuaia Kool
Kontaktisik: Katrin Luts
Telefon: 5663 8942
Lingid:
E-post: katrin@kroonu.tartu.ee
Tasuta!  

"Savilind" on teatrifestival erivajadustega lastele ja noortele.
Erivajadustega laps- see tähendab teistsugust last ning teatrilaval on see teistsugune värske, siiras, huvitav.

Teatrifestival on kohaks, kus sünnib puhas rõõm ja muinasjutud saavad tõeks. Sellel festivalil kaotajaid ei ole.
Sellel aastal osaleb kaks välistruppi, üks Lätist, teine Soomest.

Ajakava

09.30-10.00 registreerumine
10.00 avatseremoonia
10.15 Tartu Emajõe Kool
M. Koorik „Ameerika hamburger”
Juhendaja: Maarja Koorik
10.40 Tartu Kroonuaia Kool
J. Kangilaski ainetel „Kaval-Ants ja Vanapagan”
Juhendaja: Heidi Öövel
11.10 Jelgava I Internaatkool
rahvajutu ainetel „Must Loss“
Juhendaja: Juhendaja: DaceEkša
11.25 Laagna Lasteaed- Põhikool
I. Tera „Isevärki koolitund”
Juhendaja: Riina Vaas
11.40 Tallinna Tondi Põhikool
E. Niit “Jänesepoeg, kes kartis magama jääda”
Juhendaja: Helen Laater Käänik
11.55 Nurme Kool
V. Sõelsepa andmetel L. Kõrm „Juhtum aias“
Juhendaja:LaiviKõrm
12.05 Pärnu Toimetulekukool
A. Kivirähk „Konna musi”
Juhendaja: Anu Saare
12.30 Porkuni Kool
P. Raua ainetel „Igaühel on oma saladus”
Juhendaja: Silva Tölpt
13.00– 13.45 LÕUNA
13.45 Tallinna Tugikeskus Juks
M.Damiani ainetel Z. Mellov „Kloun ütleb EI“
Juhendaja: Zoja Mellov
14.20 Tallinna Kadaka Põhikool
L. Hainsalu „10 kooki”
Juhendaja Ljudmila Drozdova
14.40 Kallemäe Kool
E. Vilde järgi L.Gustavson „Vigased pruudid”
Juhendajad: Signe Stern, Liivia Aavik
15.05 Kiigemetsa Kool
H. Männi järgi K. Sunts „Sõprus on kõige toredam asi”
Juhendaja: Kaire Toming
15.25 Tartu Maarja Kool
M. Keräneni ainetel I. Sargla „Supilinna Salaselts”
Juhendaja: Irene Sargla
15.55 Turu Samppalinna Kooli tansugruppGirls! Girls! Girls!
Grupitöö „DanceisMulti-culturalFriendship”
Juhendaja: Anita Kivinen
16.10 Kärdla põhikooli Kõpu õppekoht
L. Raudsik „Kevadpidu metsas”
Juhendajad: Svetlana Reinmets, Kaja Kässer
16.40 Kosejõe Kool
V. Sutejev “Kes ütles „näu”?”
Juhendaja: Aime Pekki
17.00 Viljandi Kaare Kool
Vendade Grimmide järgi „Hans ja Grete”
Juhendaja: Griseldis Künnapuu
17.30 Kammeri Kool
A.H.Tammsaare ainetel „Tähtis päev”
Juhendaja: Laine Välbe
17.55 Lahmuse Kool
K. Saar „Koos me võidame”
Juhendaja: Kaja Saar
18.15 Vaeküla Kool
Vendade Grimmide järgi I. Kullamägi „Lumivalgeke”
Juhendaja: IrisKullamägi
18.25- 19.25 žürii teeb otsust
Lastele DISCO, juhendajatele ümarlaud (tagasiside, lavastuste analüüs)
19.25 LÕPETAMINE




Festival on registreeritud Eesti Vabariik 100 programmis.




Muudetud: 11.05.2017, 11:40
Vaatamisi: 254
Tagasi
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31