Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Kultuuriaken soovitab

Algavad huvitegevused

Tagasiside uuele Kultuuriaknale

Uus Kultuuriaken on üleval. Andke meile teda, kuidas uus leht meeldib.

Loe lähemalt

Jõululinn Tartu 2017 | Valgusküla

Tänavune Tartu Jõululinn on Raekoja platsil asuv Valgusküla, kus toimetavad teadlased ja leiutajad, kes kutsuvad huvilisi õpitubadesse. Aeg-ajalt kohtutakse heategevusmüügiks ja jõululaadaks, samuti saab osta kuuma teed ja piparkooke või kohtuda mõnesaja rahvatantsijaga. Vahel toimub tuleshow, linnajänes Toivo loeb muinasjutte, toimuvad jõuluvanade talimängud ning palju muud. Ning palju palju muud.

Loe lähemalt

Ära maga maha põnevaid
sündmusi ja huvitegevusi!

Liitu kultuuriakna teavitusega, ning hoia end kursis
uute sündmustega ja huvitegevustega Tartus!

Mis on Kultuuriaken?

Sündmuste kalender

Kultuuriaken annab parima ja mugavaima ülevaate Tartus toimuvatest sündmustest. Värske sisu loovad korraldajad ise, kes saavad tasuta lisada nii Tartus kui ka Tartumaal toimuvaid sündmusi.

Huvitegevused

Huviringid, trennid, koolitused, laagrid, töötoad – kõigi nende arendavate vaba aja veetmise võimaluste kohta leiab värskema info just Kultuuriaknast.

Kaasaegne ja mugav

Uudne ja mugavalt lahendatud disain töötab hästi nii nutitelefonis kui veebis ja pakub parimat ülevaadet kvaliteetse vaba aja veetmise võimalustest igal ajahetkel.

Personaalne

Meelepärased sündmused ja huvitegevused saab salvestada personaalsesse kalendrisse ja soovi korral saata endale või jagada sõbraga. Lemmikvaldkonna sündmustest ja huvitegevustest saab tellida iganädalasi teavitusi.

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google