Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Mõtte salajane jõud või alateadvuse vägi - selgeltnägemise treening

täiskasvanud

Helisev Sõnum OÜ

22. apr - 22. apr

€95,00

22. apr 10:00 - 18:00 | Gildi 3, II korrus | Gildi 3, Tartu, Eesti

Lisa kalendrisse
Registreeru Registreeru
Galerii
Tutvustus

GRUPP ON TÄITUNUD, LISAKURSUS 28.05.2018!

Kursus on mõeldud nendele, kes veel kahtlevad enda võimetes ja tahavad endas selgusele jõuda. Kursus on ka sobiv nendele kes tahavad ennast edasi arendada. Ka nendele kes tahavad ennast paremini elus realiseerida, leida üles enda tugevad küljed ja nõrgad küljed ning nõrgad küljed muuta tugevateks külgedeks.

GRUPP ON TÄITUNUD, LISAKURSUS 28.05.2018!
Mõistuse ja teadvuse piire on võimalik “nihutada”, sest oleme ise need piirid loonud. Kuidas neid piire laiendada? Kuidas ma saan sõna otseses mõttes teadlikult luua uut ja kuidas on võimalik kõrvaldada piiratud reaalsuse olemust.
Me võime olla tõeliselt tervemad, õnnelikumad, edukamad, rikkamad ja nautida elu.
Informatsioon – see on saadud signaalide sisemine tõlgendamine vastavalt oma väärtustele. Kuidas neid väärtusi leida alateadvusest ja kuidas need muuta eduka ja terve inimese mõttemaailmaks?

Ülar Lindepuu on sündinud Eestis, kuid pikka aega juba elanud Soomes. Ta on üle 14 aasta omandanud teadmisi ja oskusi Venemaa parimatelt ravitsejatelt ja selgeltnägijatelt (Vanga nim. Ravimise ja selgeltnägemise Akadeemia Moskvas), Rahvusvahelise Energiateraapia ja selgeltnägemise Akadeemia Moskvas; Rahvusvaheline selgeltnägemise ja harmoniseerimise Akadeemia Moskvas; Bronnikovi õppekeskus Moskvas; Psühhosotsiaalsete tehnoloogiate treeningkeskus DEIR Skt. Petreburis.

Ta on Parapsühholoogia uurimiskeskuse asutaja Soomes. Inimeste ravimise kogemuste ja sügavalt omandatud teadmiste põhjal on ta välja töötanud ja arendanud oma kokkuvõtliku programmi, kuidas enda sees ja universumis leiduvad tarkused lihtsate vaimsete tööriistadega omandada. Ülar on oma teadmisi jaganud pikki aastaid Soomes ja nüüd ka Eestis.

Kursuse hind on 95 €. Selle saab maksta IIKA Eesti OÜ arveldusarvele. Juhendi saate peale registreerumist. Kohtade arv on piiratud (12

Loe lähemalt: http://helisevsonum.ee/sundmused/motte-salajane-joud-voi-alateadvuse-vagi-selgeltnagemise-treening

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Helisev Sõnum OÜ
Aadress: Gildi 3, Tartu
Kontaktisik: Külli Org
Telefon: 5035599
E-post: info [at] helisevsonum.ee
http://www.helisevsonum.ee

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google