Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Reiki I astme kursus

täiskasvanud

JK Reikikool

21. apr - 22. apr

€100,00

21. apr 11:00 - 17:00 | Juugakoda | Saekoja, Tartu, Eesti 36a
22. apr 10:00 - 18:00 | Juugakoda | Saekoja, Tartu, Eesti 36a

Lisa kalendrisse
Registreeru Registreeru
Galerii
Tutvustus

Põhjalik ja süvitsiminev 2-päevane Usui Reiki I astme kursus. Maksab 92 €, kui maksta tagastamatu ettemaks 22 € ajavahemikus 22.04-17.04 ja 18. aprillist alates 100€.

Soovitame lisaks arvestada kohapeal kokku korjatava mõlema päeva sooja lõunaeine tasuga 7 €/päev või võtta ise lõunasöök kaasa.

Reiki on korraga nii tervendav energia kui selle vahendamise süsteem, mida õpitakse reikikursustel. Süsteem hõlmab endas elemente mitmetest Ida religioonidest, filosoofiatest ja õpetustest, nii et meil seisab ees huvitav teekond. Esimesel päeval reiki pühitsus ja algtõed selgeks, õpime tegema energiaharjutusi ja reikit endale. Teisel päeval kristallide programmeerimine, ruumi puhastus, reiki aurale, toolil istujale ja lamajale. Kursuse lõpetab reiki vann ehk reiki kogu grupilt. Ühisenergias tõuseb võnketase kõrgele; mõned 2-päevase kursuse grupid on muutnud tuntavalt oma eluviise või algatanud üheskoos positiivseid programme.

Kursuse hinna sees on põhjalikud materjalid, õpetamine, rohked praktilised harjutused, mitu kruusi kuuma taimeteed igal õhtul ja tunnistus.

Õpetaja on reikimeister ja hingamisterapeut Reet Karro

Loe lähemalt: http://reikikool.juugakoda.ee/2018/02/13/suvitsiminev-2-paevane-reiki-i-astme-kursus-21-22-aprillil-tartus/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: JK Reikikool
Aadress: Juugakoda, Saekoja 36a, Tartu
Kontaktisik: Reet Karro
Telefon: 56492769
E-post: reikikool [at] juugakoda.ee
http://reikikool.juugakoda.ee/

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google