Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Korraldajale

Info korraldajale

1.  Kuidas käib info sisestamine Kultuuriaknasse?

Kultuuriaknasse sündmuste või huvitegevuste lisamine on tasuta.
Lisada saab infot peale eesti keele ka inglise ja vene keeles ja seda nii sisse logides kui ka logimata.

Vana Kultuuriakna konto (kasutajanimi ja parool) uues enam ei kehti!

Soovitame korraldajatel alati info lisamiseks sisse logida (seda kas sotsiaalmeedia  või ID-kaardi/Mobiili ID kaudu), sest siis saab hiljem hallata ja toimetada enda sisestatud teavet.
Sama meiliaadressiga (nii Google kui Facebooki puhul) sisse logides tekib üks ühtne konto ajalugu, mis ei laiene paraku ID-lahenduste kaudu sisse logides. Seega soovitame  kasutada pideval ühte ja sama sisselogimise meetodit, kas siis sotsiaalmeedia kaudu või ID-lahenduste kaudu.

Sisse logimata paraku aga lisatud infot hiljem kasutaja ise muuta ei saa.
Selleks pöörduda palun süsteemi administraatori poole: admin@kultuuriaken.tartu.ee

2.  Mis on vahe sündmusel ja huvitegevusel?

Sündmus või ka üritus on enamasti meelelahutusliku eesmärgiga koosviibimine. Näiteks nagu teatrietendus, kontsert, film, spordiüritus, erinevad festivalid jne.
Huvitegevus eeldab osavõtjalt pigem aktiivset osavõttu ning on eelkõige hariva ja ennast arendava eesmärgiga ning kestab pikema perioodi vältel.
Huvitegevusteks on näiteks erinevad huviringid, trennid, koolitused, töötoad jne.

3.  Kuidas käib huvitegevuste lisamine Kultuuriaknasse?

Uues Kultuuriaknas saab nüüd lisada huvitegevusi (huviringid, trennid, koolitused, laagrid, töötoad jne) detailselt rühmade kaupa. 

Huvitegevuse lisamise ankeedis tuleks kohe alguses lisada Teie korraldatud huvitegevuse üldnimi (Nt „Jalgpall lastele" või "Inglise keele algkursus").
See jääb nähtavaks vaid Teile korraldaja vaates ning selle raames on võimalik siis samas ankeedis lisada selle konkreetse huvitegevuse erinevate rühmade info (nt „jalgpall 5.-7. aastastele" või "Inglise keele algkursuse I rühm").
 
Korraldaja vaates koonduvad need rühmad selle esimese üldnime alla, kuid tavavaates kuvatakse kõik sisestanud rühmad eraldi, üldnime tavavaates ei kuvata.

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google