Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Galerii
Tutvustus

Ürgmees hoiab kindlalt rekordit kui kõige kauem lavadel järjepanu mängitud sooloetendus Broadway ajaloos. Ürgmees on vankumatu väärtusega meistriteos, mis on võitnud miljonite südamed ja on kindel, et võidab ka sinu oma!

Eestis aastate eest enneolematu menu saavutanud etendus on pärast pausi teinud läbi värskenduse ja taas eesti publiku ees!

See on koomiline sisekaemus meeste ja naiste vahelistesse suhetesse, kus Ürgmees pakub mõlemale sugupoolele naeru ja äratundmist. Publikus tekib üksteisemõistmine, kui nad etenduse ajal endid laval kuuldud lugudes ära tunnevad.
Ürgmees paneb meid naerma meie endi üle, näidates kuidas me tülitseme, naerame ja armastame. See on see, mis paneb paare üle maailma Ürgmeest armastama.

Eestisse jõudis Ürgmees 2004. aastal Jan Uuspõllu esituses, mis leidis väga kiiresti tee eesti publiku südamesse. Pärast seda on Jan Uuspõldu ka korduvalt nimetatud eesti ürgmeheks. Aastate jooksul etendati Ürgmeest üle 300 korra. Pärast kuueaastast pausi on publikul võimalik näha värskenenud Ürgmeest taas Eesti lavadel.

Autor: Rob Becker
Lavastaja: Rein Pakk
Laval: Jan Uuspõld
Produktsioon: Prem Productions & Theater Mogul

Esietendus: 28. juuni 2016 Tallinnas Vaba Laval

Loe lähemalt: https://www.facebook.com/events/1752055221499571/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Prem Productions OÜ
Telefon: 56666670
E-post: info [at] prempro.ee

Teised kuupäevad
NimiKuupäevKellaaegAsukohtPilet
Ürgmees L 3. veebr 201819:00 ERM14,00-16,00€

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google