Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Tartu Autorilaulufestival Mailaul 2018

Tartu

Tartu vaata kaarti

K 02. mai 2018 | 20:00 - L 05. mai 2018 | 23:55

Mailaulu piletid on müügil Piletilevi kodulehel ja müügipunktides, Mailaulu infopunktis Kvartalis ja kontserdipaikades.

Lisa kalendrisse
Mine ostma (4,50-46,50€) Mine ostma (4,50-46,50€)
Galerii
Tutvustus

Autorilaulufestival Mailaul toimub 2.–5. mail Tartu südames.

Mis on autorilaul?
Kohtumine loomingu algallikaga kõige ehedamal kujul.

Mailaulu laval esitab artist muusikat, mille ta ise on loonud. Enda jaoks. Enda järgi. Olgu autor laval üksi või bändiga, oluline on, et laval on muusik päris enda mõtetega.

Mailaul 2018 toimub 2.-5. mail Tartus. 15. korda aset leidev autorilaulufestival tutvustab publikule armastatud eesti autorite kõrval külalisi Austraaliast, Prantsusmaalt, Leedust, Rootsist ja Taanist.

Festivali avab Siiri Sisaski kontsert Tartu Jaani kirikus. Sündmusele lisavad erilisust valguskunstnik Maria Roosalu visuaalid, samuti asjaolu, et tegemist on esimese autorikontserdiga Jaani kiriku uuel Estonia 225 kontsertklaveril. Viimasel festivalipäeval võõrustab Jaani kirik Riho Sibula, Vladislav Koržetsi ja Ain Agana kontsert-luuleõhtut pealkirjaga „Laulud või nii“.

Erinevate kontserdipaikade kaasamisega rõhutab festival programmi mitmekülgsust. Salongiliku õhkkonna loovad kontserdid Tartu Erinevate Tubade klubis, kus 3. mai õhtul astuvad üles Stig Rästa, Allan Kasuk ja Juozas Martin (LT). Džässihõngulist muusikat loovad samas paigas 4. mail Helin-Mari Arder, Hedvig Hanson, Benjamin Aggerbæk (DK) ja MiaMee.

Hilisõhtustel kontsertidel seevastu esitletakse rock- ja elektroonilise muusika autoreid. Festvali avapäeval astub Athena Keskuses üles Eesti Muusikaauhindadel ja konkursil Eesti Laul palju tähelepanu noppinud Marten Kuningas ja Miljardid. Kodumaiste staaride eel tõmbab publiku käima Austraalia-Rootsi-Prantsuse trio Perfect Blue Sky. Festivali lõpetavad Genialistide klubis Avoid Dave ning Anett Tamm ja ALFA.

Loe lähemalt: http://mailaul.ee/et

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Tower Music MTÜ
Aadress: Tower Music MTÜ Jaani 5 Tartu 51007 Tartumaa
Kontaktisik: Liisa Hõbe
Telefon: 58050970
E-post: liisahbe [at] gmail.com
http://www.mailaul.ee

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google