Text size
Line spacing
Contrast
  • Theatre
  • Comedy
  • Theatre
  • Comedy

Vanuse viiskümmend varjundit

Karlova Teater

view map

Sat 11. May 2024 | 19:00 - 20:25

Piletite broneerimine - [email protected]

Proceed to buy (20 - 23 €)

Vastupandamatu monokomöödia ealistest iseäralisustest

Kui vana sa oled? 30? 40? 50? 60? On sel tähtsust?
Me vananeme, kas tahame seda, või mitte. Kas oleme vanemaks saades targemad? Mis juhtub meie vestlusteemadega? Kuidas mõjutavad aastad meie maitset, juuste värvi ja kaalu?

Vananemisega kaasnevaid iseärasusi lahkab armastatud näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov, kes on lavalaudu vallutanud ja publikut hullutanud pea nelikümmend aastat. Nüüd, oma kuuekümneviienda, vabandust, 56. eluaasta lävel räägib ta eelarvamustevabalt ja teravmeelselt unustamisest, tervisest, abielust, plastilisest kirurgiast, pidutsemisest, treeninghüsteeriast, söömisharjumustest ja paljust muust.

Lavastus põhineb rootsi kirjaniku ja arsti Rickard Fuchsi menukil „Sa ei näe nii vana välja!“ („Du ser inte så gammal ut!“). Fuchsi raamatuid on Rootsis müüdud üle 2 miljoni ja teda on avaldatud kaheksateistkümnes riigis.

Igaühe elus jõuab varem või hiljem kätte see hetk, kui ilmub esimene hall juuksekarv. See võib tunduda tragöödiana, või siis hoopis inimliku komöödiana, kui hoolimata alatasa kadunud prillidest õnnestub mitte kaotada huumorimeelt. Tere tulemast ebapopulaarteaduslikku uuringuprogrammi, silmiavavasse ja raputavalt naljakasse komöödiasse saamaks teada, kas su „parim enne“ on möödas!
P.S. Uskuge, esimese halli juuksekarva leidmine ei ole tingimata maailma lõpp!

Read more

Organisation:
MTÜ Tartu Suveteatri Selts
Address:
Tähe 66, Tartu 50107
Contact:
RUTA RANNU
Phone:
53986153
E-Mail:
Email
Homepage:
https://karlovateater.ee