Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Laste Tervisekooli linnalaagrid

lapsed 7 - 12 a

Laste Tervisekool

14. juuni 2021 - 28. aug 2021

€95,00

Tamme Staadion või A. Le Coq spordimaja | Tamme puiestee 1, 50403 Tartu

Lisa kalendrisse
Registreeru Registreeru
Galerii
Tutvustus

Laste Tervisekool alustab alates 14. juunist põnevate linnalaagritega, mille märksõnadeks on kehaline aktiivsus ja iseseisev liikumine linnas. Suve jooksul korraldatakse 11 linnalaagrit, kuhu oodatakse 7-10 aastaseid lapsi ning üks rongiga loodusesse seiklus, kuhu oodatakse 8-12 aastaseid lapsi. Laagrite alguspunktid on vastaval kuupäevadele: Tamme staadion või A. Le. Coq spordimaja.

Laste Tervisekooli linnalaagrid on toimunud alates 2015. aastast, mil korraldati kaks linnalaagrit. Huvi linnalaagrite vastu on aasta-aastalt tõusnud ja tänaseks on Laste Tervisekool jõudnud 11 linnalaagri ja ühe rongiga loodusesse seikluseni - kokku 12 põnevat võimalust saada uusi teadmisi ja olla aktiivne.

Suur osa laagripäevadest kuuluvad sportlikele tegevustele ent seda läbi mänguliste tegevuste. Taaselustakse vanu hoovispordimänge: mädamuna
luurekas, noolekas, kummikeks, tutvutakse kaasaegste mängudega: discgolf, ultimate frisbee, slackline ja lustakate osavusharjutustega. Mõistagi ei puudu kunagi laagrite programmist kaasahaarav aarete jaht. Laste Tervisekooli linnalaagrite üheks eesmärgiks on õpetada lapsed iseseisvalt linnas ohutult liikuma nii jalgsi kui jalgrattaga. Samuti räägitakse vee- ja tuleohutusest, et lastel oleks turvaline ja lõbus suvi.

Eriti populaarseks saanud rongiga loodusesse seikluse käigus sõidetakse kolme päeva jooksul erinevatesse looduskaunitesse kohtadesse Lõuna-Eestis: Piusa liivakoopad, Taevaskoja, Mammaste. Põnevust jagub igaks päevaks.

Selleks, et teha lapsevanemate elu pisut kergemaks on olenevalt kuupäevadest laagrite aluspunkt kas Tamme staadion või A. Le. Coq spordimaja, kuhu lapsed päeva lõpuks ka tagasi jõuavad. Ainsaks erandiks on linnalaagri matkapäev Kiidjärvele, kuhu liigutakse rongijaamast.

Linnalaagritesse ootame 7-10 aastaseid lapsi ning rongiga loodusesse seiklusele 8-12 aastaseid lapsi.

Registreerumine avatud!

Loe lähemalt: https://lastetervisekool.ee/laagrid/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Laste Tervisekool
Kontaktisik: Kaidi Prants
Telefon: 59821332
E-post: lastetervisekool [at] vireo.ee
https://lastetervisekool.ee/

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google