Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Näitus/muuseum
  • Muu
  • Näitus/muuseum
  • Muu

Aasta linnu joonistusvõistlus

Lõuna-Eesti

vaata kaarti

T 19. sept 2023 | 00:00 - T 31. okt 2023

Tasuta

Eesti Ornitoloogiaühing kutsub igas vanuses huvilisi joonistama aasta lindu auli. Nii digitaalselt kui ka käsitsi joonistatud omaloomingut ootab ühing oktoobri lõpuni.

Iga osaleja saab võistlusele esitada ühe digitaalselt või käsitsi joonistatud pildi. Joonistus tuleb esitada hiljemalt 31. oktoobril elektroonilisel kujul aasta linnu lehel www.eoy.ee/aul oleva vormi kaudu.

Žürii hindab saabunud töid neljas vanuserühmas: kuni 7-aastased, 8–12-aastased, 13–18-aastased ning 19-aastased ja vanemad. Seekord valitakse avalikul hääletusel ka rahva lemmik. Joonistusvõistluse parimatest töödest koosnev veebinäitus avalikustatakse aasta linnu lehel ning autoreid auhinnatakse detsembris toimuval suurel linnuõhtul.

Joonistusvõistlust korraldab Eesti Ornitoloogiaühing ning toetavad Keskkonnainvesteeringute Keskus, Haridus- ja Teadusministeerium, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed, Eesti Loodusmuuseum, ajakiri Eesti Loodus, portaal Linnuvaatleja, Matsalu loodusfilmide festival, Salibar ja Kaarnakivi seltsi kirjastus.

Loe lähemalt

Asutus:
Eesti Ornitoloogiaühing
Aadress:
Veski 4, Tartu
Kontaktisik:
Eva-Liisa Orula
Telefon:
53422139
E-post:
E-post
Veebileht:
https://www.eoy.ee