Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Koolitus
  • Arvutiõpe
  • Tööalane
  • Koolitus
  • Arvutiõpe
  • Tööalane

AUTOCADi baaskoolitus (2D)

NORT Koolituse arvutiklass

vaata kaarti

E 08. jaan 2024 | 17:30 - T 23. jaan 2024 | 21:15

Võimalik maksta ka osamaksetena.

Mine ostma (1 068 €)

AutoCad koolitus on mõeldud neile, sooviksid tutvuda selle programmiga ning saada esmased oskused arvutijoonestamises ja projekteerimises. Koolitus annab esmase ülevaate programmist ning baasteadmised ja oskused 2D joonestamise jaoks. Annab hea aluspõhja vajadusel ka edasiseks 3D projekteerimise õppimiseks.

AutoCAD on arvutiprogramm, mida kasutatakse peamiselt 2D ja 3D jooniste loomiseks ja projekteerimiseks. Selle abil saab luua erinevaid jooniseid ja projekteerimislahendusi, sealhulgas ehitusplaane, masinaehituse jooniseid, elektroonika- ja elektriprojekte, tootmise jooniseid jne.

AutoCADi kasutatakse laialdaselt inseneride, arhitektide, ehitusinseneride ja projekteerijate poolt. See on ka populaarne tööriist tootmisettevõtetes, kus seda kasutatakse toote disaini ja tootmisjooniste loomiseks.

AutoCADi oskuse omandamine võib olla kasulik, kui soovite töötada valdkonnas, mis hõlmab projekteerimist ja joonestamist.

Selle programmi kasutusvaldkond on väga lai. Seda kasutatakse erinevatel erialadel (põhiliselt tehnilistel erialadel) ja samuti disainis, kõik sõltub vajadustest ja fantaasiast.

Õpetame:

Tutvumine programmiga, suurendamine ja erinevad vaated, töökoht, seadistamine
Piirangud -Infer Constraints, Snap Grid, Ortho, Object Snap, Object Snap Tracking, Dynamic UCS, Dynamic Input, Show – Hide, Lineweight, Show – Hide transparency, Quick Properties, Selection Cycling
Kihid-Layer
Joonetüübid- Linetype
Joonestamistööriistad- Line, Polyline, Arc, Circel
Töö objektidega -Move, Сopy, Stretch, Rotate, Mirror, Scale, Extend, Fillet, Сhamfer, Erase, Explode, Break, Join, Select
Masiivide kasutamine joonisel – Rectangular Array, Path Array, Polar Array, Array
Tekstid -Single Line Text, Multiline Tex
Hatch-Hatch, Gradient
Plokid joonisel -Block, Attribute Block, Insert Block, Dünaamiline plokk, Make Block
Suurused -Dimension
Parameetrid -Properties, Quick Properties

Loe lähemalt

EST
Asutus:
NORT Koolitus
Aadress:
Vaksali 17a
Kontaktisik:
Sirli JÄrviste
Telefon:
7428000
E-post:
E-post
Veebileht:
https://www.nort.ee