Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Muusika
  • Muusika

.Contriber & Philly Joe's Tartu: Tidi&bande

.Contriber & Philly Joe's Tartu

vaata kaarti

T 23. juuli 2024 | 19:30 - 23:00

Mine ostma (10 - 20 €)

Kutsume kõiki uudse meelelahutuslik-eneseharidusliku ürituse formaadi .Contriber & Philly Joe's Tartu üritusele Tartus, Kompanii 2, teisel korrusel.

Kohtuvad kaks missiooni ühtses visioonis:
Rein Lemberpuu kirg Tolteekide teadmiste edasikandmiseks ja Reigo Ahvena kirg live muusika ellujäämiseks. Tulemuseks on uus elujaatav üritusformaat ehk lihtsalt öeldes muusika koos põnevate vestlusringidega. Ühtlasi on see meie panus Tartu Kultuuripealinna teemasse "Ellujäämise Kunst", sest nii elav muusika kui ka iidsed teadmised on tänapäeva tehnoloogilises maailmapildis kaduvad nähtused.

Modereerib ja vestlust viib läbi .Contriber mentor.

Muusikaline koosseis:
Tidi ehk Karoliine-L. Kõiv - laul, kitarr, ukulele
Marta Külaots - laul, viiul
Kaur Einasto - elektrikitarr, tamburiin
Ekke Janisk - elektribass
Eric Manni - trummid, perkussioon

Tidi&bande on kollektiiv, kelle juht on laulja ja laulukirjutaja Karoliine-Lisette Kõiv ehk Tidi. Ansambel toob lavadele siiralt ilusat ja kihilist muusikat, mis haarab endaga tunnetekeerisesse ka kõige tuimema kõrvapaari. Laulude sõnad on kirjutanud Tidi ise ning lauludes kuuleb ka Hando Runneli ja Marie Underi lüürikat.

2022. a veebruaris sisenes Tidi&bande Eesti muusikamaastikule debüütalbumiga “Hommikpäevõhtuöö”. Bande muusikaliseks eeskujuks on kurikuulus Frank Zappa, kelle põhimõtetest lähtuvalt teeb ansambel kogu oma produktsiooni ning muusika levitamiseks vajaliku töö ise. Seetõttu on tegemist tõeliselt iseseisva ehk independent artistiga. Bande muusikat on mõjutanud veel teisedki artistid nagu Fleet Foxes, Mari Kalkun, Ewert & The Two Dragons, Jason Mraz ja Nick Drake.

Tidi&bande koosneb hetkel viiest eriilmelisest muusikust - viiuldaja Marta Külaots, kitarrist Kaur Einasto, bassist Ekke Janisk, trummar Eric Manni ning laulude autor ja seadja, laulja, viiuldaja ning kitarrist Karoliine Kõiv ehk Tidi. Kõik liikmed on õppinud erinevates Eesti muusikakoolides nagu TÜ VKA, EMTA, Otsa kool ja Elleri kool. Hiljuti on bande avaldanud ühe sooloduubelsingli "sans bande" ning 1. juulil ilmub nende versioon Maria Petersoni ja Eva Eensaar-Tootseni laulust "Nii palju on vaadata", mille sõnade autor on Juhan Viiding.

Piletid eelmüügis Piletikeskuses hinnaga 15 €.
Kohapeal täispilet hinnaga 20 €.
Sooduspilet hinnaga 10 € kehtib õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele, Kompanii Hub liikmetele, .Contriber Kooli liikmetele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele. Soodustused kehtivad koos soodustust tõendava dokumendiga.
Eelmüügist ostes lisandub piletile teenustasu 0,9 €.

Loe lähemalt

Asutus:
.Contriber & Philly Joe's Tartu
Aadress:
Kompanii 2, Tartu, Tartu maakond, Eesti
E-post:
E-post