Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Sport
  • Sport

ERC Delfi Rally Estonia 2024

Tartu, Lõuna-Eesti

vaata kaarti

R 05. juuli 2024 | 09:00 - P 07. juuli 2024 | 17:00

Mine ostma (25 - 350 €)

ERC Delfi Rally Estonia 2024 sõidetakse Tartu ja Lõuna-Eesti teedel juba 5.-7. juulini 2024.

Tänavuse aasta südasuvel kuulub seitsmeaastase pausi järel Delfi Rally Estonia taas Euroopa meistrivõistluste sarja kalendrisse ning kodumaine etapp sõidetakse hooaja neljanda etapina. Delfi Rally Estonia eel peatub ERC-karussell Skandinaavias ja kodumaise etapi järel ootab EM-sarja võistlejaid ees Itaalia Rally di Roma Capitale ralli. ERC Delfi Rally Estonia on ka üks juuniorite ehk JERC etappidest.

Delfi Rally Estonia üheks traditsiooniks on olnud, et võistluse toimumise aeg on juulis ja nii ka tänavu ning soovitame kõikidel rallifännidel juba juulikuu esimene nädalavahetus enda kalendris broneerida. Kuna sõitjate konkurents ERC sarjas on tihe ning Delfi Rally Estonia raames on oodata starti ka palju kohalikke võistlejaid siis oleme kindlad, et rallinädalavahetus tuleb adrenaliinirohke ja põnev!

FIA Euroopa autoralli meistrivõistluste etapp ERC Delfi Rally Estonia 2024 sõidetakse Tartu ja Lõuna-Eesti teedel 5.-7. juulini. Delfi Rally Estonia stardi- ja finišipoodium koos mitmekülgse meelelahutusprogrammiga on jätkuvalt oma meelispaigas, Tartu Raekoja platsil ning võistluskeskust ja hooldusala võõrustab neljaaastase pausi järel taas Otepääl asuv Tehvandi spordikeskus.

Loe lähemalt

Asutus:
Estonian Autosport Events MTÜ
Telefon:
5670 0239
E-post:
E-post