Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Toit
  • Toit

Eriõhtusöök Prantsuse kokaga

Restoran Hõlm

vaata kaarti

L 02. dets 2023 | 18:00 - 23:00

Õhtusöögil osalemiseks tuleb broneerida laud.

Mine ostma (175 €)

2. detsembril külastab restorani Hõlm tõeline gastronoomiamaailma tipptegija - prantsuse külaliskokk ning fruktodisainer Frederic Jaunault. Aukülalisena viibib õhtusöögil Prantsusmaa suursaadik Emmanuel Mignot.

Frederic Jaunault’il on ette näidata muljetavaldavaid kogemusi ja saavutusi erinevate riikide toidukultuuri edendamisel. Samuti on pälvinud ta kõrgeid autasusid ning kohti kõrgetasemelistel võistlustel, näiteks Knight of the Order of Agricultural Merit 2000. aastal ja “French champion and European champion of sculpture on F&V” 2008. aastal. Tema professionaalse teekonna ja saavutustega on võimalik tutvuda siin: https://fredericjaunault.com/

Janault on pärit Mouginsi linnast, mis ise on tuntud suurejoonelise gastronoomiafestivali “Les Etoiles de Mougins” poolest. Festivali eesmärgiks on väärtustada kohalike aiasaadusi ja tõsta esile kulinaarset loomingulisust.

Eriõhtusöögi hind koos sobitatud alkohoolsete või mitte-alkohoolsete jookidega on 175 € inimese kohta. Õhtusöögi algus 18.00.

Kuna kohti erakordsele õhtusöögile on piiratud koguses, siis broneeri aegsasti laud:
[email protected] 
(+372) 730 4225.

Loe lähemalt

EST ENG RUS
Asutus:
Restoran Hõlm
Aadress:
Ülikooli 14, Tartu
Kontaktisik:
Riina Märtson
Telefon:
730 4225
E-post:
E-post
Veebileht:
https://holmrestoran.ee/