Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Heli- ja videvikufestival "ERMi ÖÖ 2019"

Eesti Rahva Muuseum (A-sissepääs)

Eesti Rahva Muuseum (A-sissepääs) vaata kaarti

L 16. märts 2019 | 17:00 - P 17. märts 2019 | 01:00

Jaanuaris kehtib eelmüügihind 25€ kogu festivali kavale. Alates 1. veebruarist festivalipilet 29€ ja 1. märtsist 35€

Lisa kalendrisse
Mine ostma (25,00-35,00€) Mine ostma (25,00-35,00€)
Galerii
Tutvustus

Varakevadisel laupäeval, 16. märtsil leiab Eesti Rahva Muuseumis aset möödunud aasta varakevadel alguse saanud maagiline heli- ja videvikufestival "ERMi ÖÖ", kus astuvad lavale artistid ja muusikalised kooslused Eestist, Soomest, Islandilt ning Ühendkuningriigist.

Muuseumi eri saalides pöörleb publik ümber iseenese telje nii meeldivalt maitseka popi kui ka eksperimentaalse elektroonika saatel.

Tänavuse festivali üheks olulisemaks esinejaks on positiivses mõttes veidrat ning omapärast popmuusikat viljelev ROZI PLAIN (Ühendkuningriik). Rozi on oma karjääri jooksul üllitanud neli albumit ja tänavu aprillis ilmub tema viies heliplaat „What a Boost“, mida mainekad väljaanded on juba iseloomustanud kui „võrgutavalt tasakaalust väljas head kraami“ (Uncut) ja „viimistletult joovastavat“ (MOJO).

Lisaks leiab kavast Soome laulja Lau Nau (Laura Naukkarinen), kelle 2005. aastal ilmunud albumi „Kuuatarha“ reastas Briti ajakiri The Wire TOP 50 parima heliplaadi hulka maailmas. Samuti on tema Philadelphia kontsert meedias ära mainitud „60 kontserdi hulgas, mis raputasid maailma“.

Publiku kõrva rõõmustavad ka kohaliku helimaailma silmapaistvad esindajad, kes teadlikele muusikasõpradele pikemat tutvustamist ei vaja. Karge ja põhjamaise puudutusega Erki Pärnoja : Efterglow, alati muhe Orelipoiss, transiliku tantsulise astumisega meisterjaan, unelev Mick Pedaja, helilistes nüanssides perfektsionistlik ja eksperimenteeriv Weekend Guitar Trio.

Keha ja meelt saab puhata ERMi ÖÖ Ambient ruumis, kus voogavate helide eest hoolitsevad trio Stereo Hypnosis Reykjavikist. Vahepausid ja ERMi ÖÖ Ambient ruumi täidab helidega Söör Paul ehk DJ Paul Lepasson

Loe lähemalt: http://www.erm.ee/et/events/ERMi-OO-19

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Eesti Rahva Muuseum
Aadress: Muuseumi tee 2, Tartu
Kontaktisik: Kadi Haamer
E-post: Kadi.Haamer [at] erm.ee
http://www.erm.ee

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google