Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Muusika
  • Muu
  • Muusika
  • Muu

Helirännak juhendatud meditatsiooniga /Yoga Nidra/

Elva Valguskoda

vaata kaarti

K 19. juuni 2024 | 19:15 - 20:45 +2 veel

Piletikassas (kohapeal)

15 €

Kutsun Sind iga kuu kolmandal kolmapäeval (20.03, 17.04, 15.05 ja 19.06) kell 19.15 hubasesse Elva Valguskotta, et toetada Sinu taastumist kogunenud pingetest, leidmaks kontakt oma nii kehatasandi kui sisemise vaba ruumiga, uksega jumalikele ressurssidele iseendas.

Yoga Nidra ehk unejooga/joogalik uni (ka teadlik/teadvel uni) on iidne joogakunst, mis sisuliselt tähendabki juhendatud meditatsiooni inimese teadvuse unelähedasse seisundisse viimiseks. Nõnda tähelepanuga oma kehaosad ja organid hellalt läbi "mudides" saavutatakse unelähedane seisund ning ideaalis seega sisemine vaikus ja tühjus (selle parimas kõrgeimas tähenduses 😉 ). Pääseb esile iseenda sügavam teave ja tarkus. Saab kuulata oma keha, keha hakkab ise tervenema.

Toetamas on tiibeti helikausid ja kristallhelikauss, helgust loovad koshi kellad ning muud põnevad pillikesed. Kasutan ka häält kui jumalikku unikaalset instrumenti. Olen avastanud endas tendentsi tajuda inimese/grupi vajadusi ning sellele vastavalt kujuneb laul-helikeel. Naudin protsessi väga ja leian alati ka endas uusi avarusi 🙂

Mida teeme?

Kõigepealt liigutame end pisut, vetrume ja põntsume mõne minu viimase aja lemmikuma rütmikama sobiva loo taktis, just nii nagu keha momendil vajalikuks peab. Seejärel sätime end mõnusasti matile pleedi sisse pikali ning edasine on juba minu juhendada, Sinu vastu võtta ja lubada. Lõpuks laseme helidel end kanda ja veidi aega vaikusel heliseda.

Hiljem turgutuseks võib saada teed 😉
Seanss kestab tunnikese ja mõned minutid peale.
Osalemine 15 €
Ruumi hoian hoituna kuni 10-le osalejale.

Anna oma tulekust märku sms´ga: +372 564 787 65 või mulle kirjutades (DM) või kodukal: elvavalguskoda.ee
Juhendajaks on Mari Pihl loojanimega Lootosleht Proovib ja Loob (Loon vastavalt tunnetusele ning katsetan erinevaid väljundeid, nimest Lootosleht võib teinekord ka pikemalt pajatada). Heliteraapiat ja šamaanitarkusi olen õppinud Lilia Märtmaa ja Denisi juures, Tiina Karjatse kursustel ning Kristel Vilbaste ja Otisiri (Riho Sarv) juures.

Kohapeal on matid ja pleedid olemas, kuid mõnusamaks olemiseks võib siiski oma "varustuse" kaasa võtta 🙂

Loe lähemalt

EST
Asutus:
Elva Valguskoda
Aadress:
Kesk 35, Elva
Kontaktisik:
Mari Pihl
Telefon:
564 787 65
E-post:
E-post
Veebileht:
https://Elvavalguskoda.ee
Nimi Kuupäev Aeg Asukoht Pilet
Helirännak juhendatud meditatsiooniga /Yoga Nidra/ K 17. aprill 2024 19:15 Elva Valguskoda 15 €
Helirännak juhendatud meditatsiooniga /Yoga Nidra/ K 15. mai 2024 19:15 Elva Valguskoda 15 €