Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Teater
  • Komöödia
  • Teater
  • Komöödia

Improteater IMPEERIUM laval Veikko Tääriga ehk koomiliste sketšide õhtu

Otepää Kultuurimaja

vaata kaarti

R 22. märts 2024 | 19:00 - 20:45

Piletid müügil Piletikeskuses ja vabade kohtade olemasolul kohapeal

Mine ostma (16 - 20 €)

Millal Sina viimati südamest naersid?
Improteater IMPEERIUM tähistab 10ndat juubeliaastat etendustega üle Eesti. Kaasame sünnipäevaetendustele ka teisi armastatud eesti näitlejaid - seekord toome endaga lavale VEIKKO TÄÄRI!

Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas!
Etendus sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale.

Veikko on mees, kelles on peidus mitu palet ning kes ei vaja laiemalt tutvustust. Ehk on põnev teada, et peale näitlemise on ta õppinud muusikakoolis akordionit ja Tartu Ülikoolis füüsikat. Tal on palju tiitleid: näitleja, lavastaja, saatejuht, kohvikupidaja, suusaentusiast, koolitaja, õhtujuht, pulmaisa. Lisaks Eesti Draamateatri, Vanemuise, Ugala jne teatrite lavastustest ning teatriprojektidest on Veikko tuntud ka teleekraanilt ning filmilinalt.

Täär leiab end etenduse jooksul ootamatutes olukordades: näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jpm.

Lisaks Täärile säravad laval Improteater IMPEERIUMist: näitlejad Tarvo Krall, Merilin Kirbits, muusik Madis Kreevan, valgustaja Rene Topolev

ETENDUS:
22. märtsil kell 19.00 Otepää Kultuurimajas (Virulombi tn 2, Otepää)

Etenduste algus kell 19.00 ning kestus koos vaheajaga 1h ja 45min.

PILETIINFO:
Eelmüügist: 18€/16€ (Piletikeskusest)
Kohapealt: 20€/18€ (vabade kohtade olemasolul)

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!

--------------------------------------------------------

KES ME OLEME?
Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

MIS ON IMPROTEATER?
Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. Lisaks näitlejatele improviseerivad etendustel ka valgustaja ja muusikud.

--------------------------------------------------------

PUBLIK MULJETAB:

"Väga andekad näitlejad ja suurepärane meelelahutus!"

"Etendus möödus nagu 5 minutit ja ikka ja jälle ka etenduse ajal küsisin endalt, et kas ikka päriselt ka ei ole ette midagi kokku lepitud, et kuidas see kõik nii sujuvalt ja loogiliselt kulgeb, ei tekigi mõttepause. Aga nad tõesti tegidki seda päriselt ja see oli lahe!"

"See oli suurepärane, kuna sain terve etenduse naerda, samal ajal imetleda professionaalset näitlejatööd ja oskuslikku publiku kaasamist!"

Loe lähemalt

EST
Asutus:
Improteater IMPEERIUM
Aadress:
Ankru 10, Tallinn
Kontaktisik:
Merilin Kirbits
Telefon:
+372 58117263
E-post:
E-post
Veebileht:
https://improimpeerium.ee/