Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Teater
  • Komöödia
  • Teater
  • Komöödia

Improteater IMPEERIUM - "Romantiline komöödia"

Tartu Uus Teater

vaata kaarti

N 29. veebr 2024 | 19:00 - 20:45

Piletid müügil Piletikeskuses ja vabade kohtade olemasolul kohapeal

Mine ostma (18 - 24 €)

Näitlejad ammutavad inspiratsiooni Hollywoodi romantilistest filmidest, Woody Alleni linateostest ja publiku endi elust. Nii sünnibki improviseeritud romantiline komöödia, mis viib armastuse tõusude ja mõõnade radadele.

Romantiline komöödia on žanr, mis on naerutanud ja liigutanud publikut nii teatris kui filmis. Improviseeritud etendus räägib millestki, mis puudutab meid kõiki – armastusest. Siirad, romantilised ja südamlikud suhtelood, mille inspiratsiooniks on elu ise koos selles peituva ilu ja valuga. Ja nagu me kõik teame, võib neis situatsioonides peituda palju koomikat!

Komöödiaetendus pakub kõigile, kes on armunud või kunagi armastust tundnud, kaasaelamiseks südantsoojendavat äratundmisrõõmu.

Etendusel säravad laval: näitlejad Kati Ong, Maarius Pärn, Mairi Tikerpalu, Rauno Kaibiainen, muusik Ragnar Toompuu, valgustaja Mario Saarik

ETENDUS:
Sõbrakuul teatrisse!
29. veebruaril 19.00 Tartu Uus Teatris (Lai 37, Tartu)

Improviseeritud komöödiaetendus on kahes vaatuses ning kestab koos 1 vaheajaga 1 tund ja 45 minutit.

PILETID:
Eelmüügist: 20€/18€ (Piletikeskusest)
Kohapealt: 24€/22€ (vabade kohtade olemasolul)

----------------------------------------------------

KES ME OLEME?
Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

MIS ON IMPROTEATER?
Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. Lisaks näitlejatele improviseerivad etendustel ka valgustaja ja muusikud.

-----------------------------------------------------

PUBLIK MULJETAB:

"Te olete nii ägedad! Käisin esimest korda teie etendusel ja lahkusin mõttega, et issand, kus ma varem elanud olen! Ülilahe, tulen edaspidigi!"

"Etendus pani kaasa elama. Väga meeldis vaadata, kuidas näitlejad mõtlesid koha peal välja, mida ja kuidas öelda ning naljad kukkusid iseenesest õigel ajal, õigesse kohta."

"Argipäeva õhtusse nagu rusikas silmaauku. Mõnusalt humoorikas meelelahutus!"

Loe lähemalt

EST
Asutus:
Improteater IMPEERIUM
Aadress:
Ankru 10, Tallinn
Kontaktisik:
Merilin Kirbits
Telefon:
+372 58117263
E-post:
E-post
Veebileht:
https://improimpeerium.ee/