Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Koolitus
  • Kunst
  • Koolitus
  • Kunst

Individuaalõpe: Tiffany vitraaž

Tartu Rahvaülikool

vaata kaarti

E 19. veebr 2024 | 00:00 - T 19. märts 2024 | 00:00

Mine ostma (697 €)

Vitraaž on klaasikunst, mis kaunistab meie kodusid ning tekitab rõõmu ja naudingut valmistajale. Omanäolise vitraaži valmistamise eelduseks on huvi ja tahtmine ning oskusi omandatakse läbi praktiliste tööde. Kuupäevad ja kellaajad kokkuleppel registreerunud osalejaga.

Koolituse käigus õpitakse klaasi lõikamist, lihvimist, treimist, teipimist ja tinutamist. Töödest valmivad mosaiik, väike vitraaž, oma kavandi järgi tehtud vitraaž ja ruumiline ese.

Teemad:

tutvumine ohutusnõuetega
klaasikildudest mosaiik
väike vitraaž - liblikas/kala - jooniste ja šabloonide tegemine, klaasi lõikamine, lihvimine, teipimine, tinutamine, konksu lisamine ja töö puhastamine
oma kavandatud vitraaži A 4 mõõdus valmistamine - jooniste ja šabloonide tegemine, klaasi lõikamine, lihvimine, teipimine, tinutamine, konksu lisamine ja töö puhastamine
küünlatops - ruumilise eseme valmistamine kavandamisest lõpliku viimistemiseni

Õppe kogumaht on 28 akadeemilist tundi (sh 20 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 8 tundi iseseisvat tööd). Koolituse tasu sisaldab kõiki vajaminevaid materjale ja tööriistade kasutamist. Kuupäevad ja kellaajad kokkuleppel registreerunud osalejaga.

Loe lähemalt

EST
Asutus:
Tartu Rahvaülikool
Aadress:
Vaksali 7, Pepleri 4
Kontaktisik:
Tartu Rahvaülikool
Telefon:
7361337; 7427742
E-post:
E-post
Veebileht:
https://rahvaylikool.ee