Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Jõululinn Tartu 2021

Tartu raekoja plats

Tartu raekoja plats vaata kaarti

P 28. nov 2021 | 10:00 - E 28. veebr 2022 | 21:00

Tasuta

Lisa kalendrisse
Galerii
Tutvustus

Jõuluaeg Tartus algab alati esimesel advendipühapäeval, kui end pühaderüüsse sättinud ja ehtinud Tartu raekoja platsil on süüdatud kesklinna kaunistavad jõulutuled ja ehted suurel jõulukuusel. Seekord oleme avatud esimese advendipühapäeva hommikust peale ning tuhandeid ja tuhandeid inimesi kokku kutsuvat suurt tseremooniat ei korralda.

Südalinnas Valguskülas saab lisaks nautida klaaspaviljonide vahele tekkivat hubast õueala, kus praksub elav tuli, ning trehvata kalleid inimesi. Valguskülas tiirlevad loomakarussellid ja nii mõnessegi klaaspaviljoni saab sisse astuda. Olgu piparkooki ja vahvlit ning kuuma teed ostma ning seejärel teetassi toetama või põhupaviljoni pikutama, multifilmiprogrammi vaatama, saanidega sõitma ja suure klaaspurkidest lühtri alla pargipingile istuma.

Muidugi saab ka sellel aastal Raekoja platsil uisutada. Alates esimesest advendipühapäevast on Suudlevate Tudengite purskkaevu ümber avatud ligi 1000 ruutmeetri suurune uisuväljak ja maailma ühte kõige romantilisemat ja lõbusamat meelelahutust – uisutamist – saab Tartus harrastada valguskettidest tähistaeva all otse linna kõige tähtsamal väljakul.

Tartu Raekoja platsi uisuväljak on oma teisel hooajal avatud 28. november 2021 kuni 28. veebruar 2022 (k. a).

Loe lähemalt: http://www.joululinntartu.ee

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Tiigi seltsimaja
Aadress: Tiigi 11
Kontaktisik: Maris Peebo
Telefon: 736 1560
E-post: Maris.Peebo [at] raad.tartu.ee
http://tiigiseltsimaja.tartu.ee

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google