Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Näitus/muuseum
  • Näitus/muuseum

Jõulud Tartu linnamuuseumis

Tartu linnamuuseum

vaata kaarti

T 05. dets 2023 | 11:00 - K 20. dets 2023

170 - 200 €

5. detsembrist kuni 20. detsembrini pakume eelkooliealistele alates 5. eluaastast ning 1.–5. klassi õpilastele võimalust tähistada jõule Tartu linnamuuseumis ja osaleda jõuluprogrammis „Minu veetlevad jõulud”.

Tartu linnamuuseumi jõuluprogrammil “Minu veetlevad jõulud” saavad osalejad aidata vana aja lastel Georgil ja Sandril paljastada jõuluvana saladusi ning teatrimaagia abil ise meisterdades elutuid objekte "ellu äratada".
Jõuluprogrammil tulevad jutuks sellised olulised asjad: Kuidas jõuluvana oma töökoha sai? Miks jõuluvana punaseid riideid kannab? Kas päkapikud töötavad tasuta? Kas jõuluvana tellib Hiinast asju? Mida jõuluvana jõulukingiks tahab? Ja palju muud põnevat!
Programm toimub Tartu linnamuuseumi ja Vanemuise teatri koostöös valminud näitus-lavastusel “Minu veetlev Sander”, millega on võimalik tutvuda vaid kuni 28. jaanuarini!

Jõuluprogrammid toimuvad 5.–20. detsembrini argipäevadel algusega kl 11.00 ja 14.00. Programmi kestus on 60–90 minutit. Grupi soovitav suurus on kuni 25 last. Vajalik on eelregistreerimine. Programm sobib eelkooliealistele alates 5. eluaastast ning 1.–5. klassi õpilastele.

Veel on vabu aegu saadaval, tasub kiirustada!

Hind 170 € / grupp (ilma jõuluvanata).
Hind 200€ / grupp (jõuluvanaga; jõuluvana tellimisel tuleb kaasa võtta nimesiltidega kingipakid, mille jõuluvana saaks oma kotti panna).

Toimumiskoht Narva mnt 23, Tartu linnamuuseum.

Info ja tellimine: [email protected]

Loe lähemalt

EST
Asutus:
Tartu Linnaajaloo Muuseumid
Aadress:
Narva mnt 23, Tartu
Kontaktisik:
Anna Venchakova
Telefon:
+372 746 1919
E-post:
E-post
Veebileht:
https://muuseum.tartu.ee/