Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Koolitus
  • Koolitus

Kogemusnõustaja baaskoolitus

Koolituskeskus Luwi

vaata kaarti

K 30. aug 2023 | 00:00 - N 29. veebr 2024 | 00:00

Mine ostma (1 908 €)

Koolituse eesmärk on valmistada ette kogemusnõustaja, kes pakub sarnase kogemusega inimesele kogemuspõhist emotsionaalset-, sotsiaalset- ja/ või praktilist tuge.

Kogemusnõustaja koolitusele on oodatud kõik, kes on elus läbi teinud suure katsumuse, sellest piisaval määral taastunud ning soovivad kasutada oma kogemust teiste inimeste toetamiseks läbi kogemusnõustamise. Kogemusnõustajana on võimalik jagada oma isiklikust kogemusest tulenevaid teadmisi ja empaatiat, et olla toeks teistele, kes võitlevad sarnaste probleemidega.

Koolitus koosneb õppepäevadest koolituskeskuses, juhendatud õppepraktikast praktikaasutuses ning lõputööst. Koolituse õppekava vastab sotsiaalkaitseministri 21. detsembri 2015. a määrusele nr 68. Kõigile edukalt lõpetanutele väljastatakse tunnistus.

Koolitusele kandideerimiseks palume saata motivatsioonikirja, kus on kirjeldatud enda kogemuslugu, taastumisprotsess ning motivatsioon koolitusel osalemiseks. Tähtaeg motivatsioonikirja saatmiseks on 20.08 (k.a). Motivatsioonikirjad palume saata koolitusjuht Kerttu Tammerile aadressil [email protected] . Lisaks läbivad kõik kandidaadid grupiintervjuu, mille käigus hinnatakse nende sobivust ja valmidust teiste nõustamiseks. Vaid koolitusele registreerumine kohta koolitusel ei taga!

Koolituse eest on võimalik tasuda maksegraafiku alusel.

Loe lähemalt

Asutus:
Luwi koolituskeskus
Aadress:
Kastani 39, Tartu
Kontaktisik:
Anu Redi
Telefon:
5081737
E-post:
E-post
Veebileht:
https://www.luwi.ee