Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Tartu 2024
  • Lisaprogramm
  • Muusika
  • Tartu 2024
  • Lisaprogramm
  • Muusika

Koguperemuusikal "Alice Imedemaal"

Vanemuise kontserdimaja

vaata kaarti

R 24. mai 2024 | 19:00 - 21:00 +2 veel

15 - 30 €

Suurejooneline ja põnev koguperemuusikal "Alice Imedemaal" etendus valmib Lewis Carrolli samanimelise raamatu ainetel. Muusikal esietendub Vanemuise kontserdimajas 24. mail 2024 ning etendused on 25. ja 26. mail 2024. Laval on 110 last ja noort ning tuntud muusikutest koosnev bänd.

Muusikalise kogupereetenduse "Alice Imedemaal" toob Vanemuise lavale koos tuntud loojate ja loomemeeskonna ning muusikutega E STuudio koori- ja tantsukool. E STuudiol on Tartu linna kultuurielus oluline roll ning mitmekesiste kontsertprogrammidega on meie koorid, solistid ja ansamblid rikastanud viimaste aastate kultuurimaastikku Tartus. Meie kooride konkursstulemused on E STuudio nime viinud rahvusvahelisele tasandile.

Uudse lähenemisega valmivas muusikalis "Alice Imedemaal" saab proovi- ja lavastustöös igast lapsest ja noorest laulja ning näitleja. Kogupereetenduse muusika on värvikas, kus on palju tagasivaadet 70-ndate muusikastiilidesse. Seetõttu on etendus kindlasti kogu näitlejaskonnale ja publikule muusikalist maitset arendav ja ilmselt mõnele ka muutev.

Kogupere muusikaline muinasjutt, mis valmib Lewis Carroli lasteraamatu "Alice Imedemaal" ainetel, kannabki pealkirja "Alice Nimedemaal". Tegemist on tänapäevase lähenemisega sisu ja dramaturgiaga etendusega, kus on palju ruumi fantaasiale, põnevusele, tehnilistele lahendustele, koreograafiale ja jazz-, pop-, rock- ning isegi klassikalisele koorimuusikale. Kõik see seotakse suurepärase ja kõrgetasemelise heli-, valgus- ja visuaal- ning pürotehnikaga, mida üks fantaasiaetendus nõuab. Muusikali sisu ja dramaturgia on põnev ja lastele ning noortele töö- ja esitusprotsessis suurepärast väljundit pakkuv. Muusikal on mõeldud kõigile, kes peavad lugu teatrist, muusikast, fantaasiast laval, heast naljast, põnevast kaasaelamisest. Ehk siis etendus on kõigile.

Etendusele on muusika kirjutanud helilooja Ardo Ran Varres ning laulutekstid Aapo Ilves. Lavastajatöö teeb näitleja ning lavastaja Tanel Jonas. Stsenaariumi on etendusele kirjutanud Pärnu teatri dramaturg Ott Kilusk. Etendusse on kaasatud tuntud muusikutest bänd.

Koguperemuusikal "Alice Imedemaal" on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

Loe lähemalt

EST ENG
Asutus:
MTÜ E STuudio Noortekoor
Aadress:
Kastani 42
Kontaktisik:
Külli Lokko
Telefon:
5096157
E-post:
E-post
Veebileht:
https://www.kool.estuudio.ee
Nimi Kuupäev Aeg Asukoht Pilet
Koguperemuusikal "Alice Imedemaal" L 25. mai 2024 19:00 Vanemuise kontserdimaja 15 - 30 €
Koguperemuusikal "Alice Imedemaal" P 26. mai 2024 19:00 Vanemuise kontserdimaja 15 - 30 €