Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Mänguasjamuuseumi töötoad Autovabaduse puiesteel

Autovabaduse Puiestee

Autovabaduse Puiestee vaata kaarti

N 29. juuli 2021 | 17:00 - 19:00 +1 veel

Tasuta

Lisa kalendrisse
Galerii
Tutvustus

Tartu Mänguasjamuuseumi töötoad toimuvad Autovabaduse puiesteel 15., 22. ja 29. juulil ja 5. augustil, kõigil õhtutel algusega kell 17.00. Töötubades saab osaleda tasuta!

15. juuli töötoas meisterdame värvilistest paberiribadest imelisi lilli. Lilled saab omavahel ühendada kauniks ketiks, mida saab mõnusal suveõhtul näiteks terrassi kaunistuseks kasutada.

22. juuli töötoas teeme värvikirevaid tuulevurre. See on lihtne voltimistöö, kus värvilisest paberist valmistatakse pöörlev tuulik, mida saab igaüks oma äranägemise järgi kaunistada. Leia vaid natuke tuult ja vurr lähebki tööle.

29. juuli töötoas valmistame pesunäppidest ja värvikirevatest pallikestest värvilisi liblikaid ning toredaid ämblikke. Võib-olla tahab keegi aga hoopis kapsaussi või mesimummi meisterdada. Loodus on mitmekesine ja sealt leiame kindlasti hulgaliselt ideid!

5. augusti töötoas saab igaüks meisterdada endale joogikõrtest ja lilledest sobiva kaelakee, mida meeleolukal suvepeol kanda või hoopis Hawaii reisile kaasa võtta.

***
Tartu vanalinna südames Lutsu tänaval asuv mänguasjamuuseum viib täiskasvanud tagasi lapsepõlve ning pakub lastele palju põnevat vaatamist ja tegutsemist. Muuseumi juurde kuulub ka teatrimaja Teatri Kodu, kus saab vaadata etendusi, teha nukuteatrit ning osa võtta teatri- ja mänguasjateemaga seotud tegelustest. Juulis saab Teatri Kodu hoovil nautida suveteatri etendusi!
Lisainfo: www.mm.ee

Loe lähemalt: http://www.mm.ee

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Tartu Mänguasjamuuseum
Kontaktisik: Katrin Vask
E-post: katrin.vask [at] mm.ee
http://www.mm.ee

Teised kuupäevad
NimiKuupäevKellaaegAsukohtPilet
Mänguasjamuuseumi töötoad Autovabaduse puiesteelN 5. aug 202117:00 Autovabaduse PuiesteeTasuta

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google