Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland & Noorkuu - Jõulukontserdid

Vanemuise kontserdimaja

Vanemuise kontserdimaja vaata kaarti

T 18. dets 2018 | 19:00 - 20:30

Lisa kalendrisse
Mine ostma (16,00-22,00€) Mine ostma (16,00-22,00€)
Galerii
Tutvustus

Ei ole midagi toredamat kui taas saabuv jõuluaeg! Seda päris siiralt öeldes, sest neid emotsioone ja tundeid, mis inimestel jõuluajal tekivad, on raske millegagi võrrelda. Loomulikult võivad mõned selle peale küsida, et mis siin toredat on? Inimesed lähevad heas mõttes hulluks.

- aasta lõpp, lõpetamata tööasjad, osturallid poodides, päkapikud sebivad, lapsed kirjutavad kuhjades kirju ja kuidas selle kõigega üldse hakkama saada…

Meie (Maarja-Liis, Ott ja Noorkuu) arvame, et see on siiski võimalik ja seda tuleb nautida! See on päriselt ainuke aeg aastas, kus juhtub imesid. Hingake sisse ja vaadake enda ümber – kui imeline on tegelikult maailm ja elu… Tundke seda rõõmu, mis jõulud endaga kaasa toovad.

Soovime nende kontsertidega pakkuda saabuvate pühade hõngu kõige ehedamas muusikalises võtmes ja ootame teid väga kontserdile!

Laval:
Maarja-Liis Ilus – vokaal
Ott Lepland – vokaal ja klahvpillid
Noorkuu - Rein Kahro (vokaal), Martti Meumers (vokaal), Märt Murrik (vokaal), Remi Teras (vokaal) ja Jakko Maltis (vokaal ja klahvpillid)

Loe lähemalt: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/joulud-ja-aastavahetus/maarja-liis-ilus-ott-lepland--noorkuu-joulukontserdid-60593/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Seashore Production OÜ
E-post: info [at] seashore.ee

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google