Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Mari Jürjens plaadiesitluskontsert "Omenese ilus ja veas"

Eesti Rahva Muuseum, B sissepääs

Eesti Rahva Muuseum, B sissepääs vaata kaarti

R 27. nov 2020 | 19:00 - 20:20

Lisa kalendrisse
Mine ostma (18,00-20,00€) Mine ostma (18,00-20,00€)
Galerii
Tutvustus

Laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens annab 10. oktoobril välja oma neljanda stuudioalbumi “Omaenese ilus ja veas” ning tuleb sügisel uute lauludega mitmesse talle olulisse kontsertpaika.

Laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens annab 10. oktoobril välja oma neljanda stuudioalbumi “Omaenese ilus ja veas” ning tuleb sügisel uute lauludega mitmesse talle olulisse kontsertpaika.

“Viimase nelja aasta jooksul olen kogenud suuri muutusi ja kasvamist, tundnud ilmatut tuge ja rõõmu ja sukeldunud rohkem kui kunagi varem inimeseks olemise küsimustesse,” ütleb Mari. “Mul on tekkinud tunne, et käes on aeg kõik ebaoluline üle parda visata… ja leppida. Pühendada aeg sellele, mis on tõeliselt oluline. Olen õppinud olema heasoovlik iseenda suhtes. Ja seetõttu võtma ka kõike ümbritsevat lihtsalt…nagu see on. Kõigest sellest kõnelevad ka minu laulud.”

“Omaenese ilus ja veas” on salvestud kevad-suvel 2020 Raplas, Tartus ja Türil, orkestriseaded on teinud Pärt Uusberg. Albumil lööb kaasa VHK keelpilliorkester Rasmus Puuri juhatamisel ning mitmed andekad muusikud. Aivar Surva, Robert Jürjendal, Ain Agan, Sten-Olle Moldau ja Indrek Mällo musitseerivad Mariga ka kõigil kontsertidel üle Eesti.

“See on minu lugu inimeseks olemise võlust ja vaevast ning sellest, kuis me teineteist vajame!”

Plaadiesitluskontserdid toimuvad novembris Tallinnas, Tartus, Raplas, Pärnus ja Rakveres.

Loe lähemalt: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/plaadiesitluskontsert-mari-jurjens-omaenese-ilus-ja-veas-71917/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Maarika Pokinen
Kontaktisik: Maarika Pokinen
E-post: maarika.pokinen [at] erm.ee

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google