Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Tartu 2024
  • Lisaprogramm
  • Muusika
  • Pidu/klubi
  • Tartu 2024
  • Lisaprogramm
  • Muusika
  • Pidu/klubi

Muusikaline rännak Emajõel

Emajõe-Suursoo Keskus, Emajõgi

vaata kaarti

L 27. juuli 2024 | 15:00 - 21:00

Mine ostma (120 €)

Tänavuse suve keskpaigas 27. juulil võetakse esimest hooaega Emajõel sõitma hakkaval 1921. aasta väärikal ja värskelt restaureeritud laeval Arabella I ette teekond Peipsi järve Emajõe deltast Tartu kesklinnani. Laevasõidu kestus on ligikaudu 4,5h. Laeva päikesedekil mängivad elektroonilist originaalmuusikat Austraaliast kohale seilav Max Von Bumble ja Eesti oma (heli)jope Henri Liiv!

Tänavuse suve keskpaigas 27. juulil võetakse esimest hooaega Emajõel sõitma hakkaval 1921. aasta väärikal ja värskelt restaureeritud laeval Arabella I ette eksklusiivne teekond Peipsi järve Emajõe deltast Tartu kesklinnani. Laevasõidu kestus on ligikaudu 4,5h.

Laeva päikesedekil mängivad Austraalia ja Eesti DJ-d elektroonilist originaalmuusikat. Reisist saab osa vaid 60 peolist, seega on piletite arv piiratud.

Austraalia elektroonilise muusika vanaisa Max Von Bumble külastab meid enda Euroopa turnee raames. Kodumandril on ta lisaks tuntud kui mitmete edukate festivalide algataja ja korraldaja.
https://soundcloud.com/bumblebeatz

DJ Henri Liiv on elektroonilist muusikat loonud ja mänginud juba 15 aastat, tegeledes lisaks festivalide korraldamise ning digiloomega.
https://soundcloud.com/musicsimplified/tracks

Kogu laeva teekond salvestatakse nii helis kui pildis, kandmaks edasi sümbioosi teekonna looduse ilust ja laeval esitatavast muusikast.
Salvestis monteeritakse üheks tervikuks ning avaldatakse videojagamise platvormil ja sotsiaalmeedias rahvusvahelisele avalikkusele püsivaks vaatamiseks projekti KRU alt.
https://www.youtube.com/@kruevents

Pilet sisaldab-

-Transport Tallinnast laeva väljumispaigani (soovi korral ka Tartu-Tallinn peale laevareisi lõppu)
-Soe kõhutäis enne laevareisi algust
-Muusikaline rännak päikeseloojangusse maalilisel Emajõel
-Aftekas Green Room Cafe Lounge'i terrassil

Muusikaline rännak Emajõel on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

Loe lähemalt

EST FIN ENG
Asutus:
KRU EVENTS OÜ
Kontaktisik:
Toomas Gustav Sula
Telefon:
56645110
E-post:
E-post