Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Tartu 2024
  • Lisaprogramm
  • Näitus/muuseum
  • Tartu 2024
  • Lisaprogramm
  • Näitus/muuseum

Õie Holmi isikunäitus "Maskeraad": Palju Enamat Kui Pelgalt Visuaalne Kogemus

Galerii Pallas

vaata kaarti

R 22. märts 2024 | 18:00 - L 20. aprill 2024 | 20:00

Tasuta

Olete oodatud kogema midagi enamat kui tavaline kunstinäitus. See pole lihtsalt esteetiline kogemus; see on emotsionaalne ja psühholoogiline uurimus, mis käsitleb ärevust, eneseväljendust ja isegi surelikkust.

Avastage näitus "Maskeraad," kus kunstnik võtab teid kaasa isiklikule odüsseiale, et uurida inimnäo anatoomiat ja elu suuri küsimusi. Mis algas fantaasiarikaste maskide loomisega Winny Puhhi lavashow jaoks, on kasvanud sügavamaks sukeldumiseks inimhinge. Näitus pakub palju enamat kui pelgalt visuaalne bravuur. Näitusel eelnevatele kohtate kunstniku lahkunud isa surimaski, mis on mälestusmärk elu kaduvusele ja haavatavusele. "Maskeraad" on ruum, kus maskid eemaldavad maskid, avades tee inimhinge sügavustesse ja pakkudes võimalust silmitsi seista oma ja inimkonna hirmudega. Tule ja lase end kaasa haarata!

Innovatiivne Lähenemine
Kunstniku lähenemine on unikaalne, sidudes isikliku kogemuse, nagu sotsiaalse ärevuse ületamine ja lähedase kaotamine, universaalsete teemadega, mis puudutavad kõiki. Näitus uurib mitte ainult individuaalset identiteeti, vaid ka kollektiivset teadvust, mis on eriti oluline tänapäeval, kus paljud meist otsivad viise oma sisemaailma väljendamiseks.

Mitte Lihtsalt Kunst, vaid Avastusretk
Iga mask ja skulptuur on hoolikalt valmistatud sõnumitoojana ja vahendina, mis võimaldab külastajal teha isiklikke avastusi. Kunstniku tööd on sild reaalse ja pettekujutelmade, nähtava ja nähtamatu, ajaliku ja igaviku vahel. See on omamoodi teraapia ja manifest, mis võimaldab meil sügavamalt mõista inimolemuse keerukust ja mitmetahulisust.

Enam Kui Lihtsalt Näitus
Näitus "Maskeraad" soovib pakkuda külastajatele enamat kui lihtsalt visuaalset naudingut. See on võimalus süveneda, küsitleda ja võib-olla isegi leida vastuseid elu suurimatele küsimustele.

Tulge ja astuge teekonda, mis ei jäta kedagi külmaks. Avastage tõed, mis peituvad teie maskide taga, ja leidke julgust neid ehk isegi maha võtta. "Maskeraad" on sügavalt mõtlemapanev projekt, mis kutsub teid üles mõistma iseennast ja inimkonda tervikuna.

Kunstnik ootab teid "Maskeraadi" maailma, kus iga mask on ukseks uude dimensiooni.

Õie Holmi isikunäitus "Maskeraad" kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammi.

Loe lähemalt

EST ENG
Asutus:
Galerii Pallas
Aadress:
Riia 11, Tartu, Estonia
Kontaktisik:
Reet
Telefon:
734 9954
E-post:
E-post
Veebileht:
https://www.facebook.com/GaleriiPallas/