Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Peeter Rebane ''ISE'' plaadiesitluskontsert

ERM

ERM vaata kaarti

N 26. nov 2020 | 19:00 - 20:30

Lisa kalendrisse
Mine ostma (15,00-20,00€) Mine ostma (15,00-20,00€)
Galerii
Tutvustus

Ansambel Dagö kitarrist ja paljude lugude autor Peeter Rebane esitleb oma esimest sooloalbumit “ISE”.

Üle kahekümne aastase muusikukarjääri jooksul on ta loonud muusikat ja seadnud lugusid Dagö-s, kirjutanud muusikat teatrietendustele, telesaadetele ja filmidele ning töötanud välja muusikaga seotud multimeedialahendusi teatritele ja ka näiteks Eesti Rahva Muuseumile.

“Kõik algas sellest, kui kord loodusesse uitama minnes vedasin fotoka asemel kaasa kitarri ja luuperi, et ümbritsevat jäädvustada. Oli talv Eesti põhjarannikul… väga ebamugav…, kuid just neis oludes hakkas klaaruma see kauaotsitud “enda” kõla. Ideed, mis sedalaadi käikudel tekkisid, olid osa hetkest ja ümbrusest ning esialgu tundus võõras esitada seda tehiskeskkonnas. Vii või publik endaga metsa külmetama… Õnneks selgus materjali settides ja klaarudes, otsingute ja katsetuste tulemusena, et loodus jääb selle muusika osaks, esitades seda kus iganes, kasvõi kontserdisaalis.”

Kava “ISE” on kitarril ja luuperil esitatud originaalmuusika. Lisaks loodusele on inspiratsiooni andnud ka näiteks kujuteldavad ajaloosündmused ning inimestevahelised mikro-, makro- ja semikosmosed.

Loe lähemalt: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/peeter-rebane-ise-plaadiesitluskontsert-lugude-ja-kitarri-lummuses-323726/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Lumus Artis OÜ
E-post: rebanepeeter [at] gmail.com

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google