Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Koolitus
  • Eneseareng
  • Koolitus
  • Eneseareng

Perekool

Elva Perepesa

vaata kaarti

K 15. nov 2023 | 18:15 - K 03. jaan 2024 | 19:45

Tasuta (Registreeri)

NB! Pikendasime Perekooli loengutesse registreerimise aega.
Ootame armsad lapseootel peresid Perekooli esimesele loengule 15. novembril.

Lapseootus ja sünd on muutuste aeg nii naisele kui tervele perele. Uuringud kinnitavad, et sünnieelne ettevalmistus tagab parema toimetuleku eesootavate muutustega.
Elva valla lapseootel pered on oodatud perekooli alates teisest trimestrist. Arutame toetavas ja hubases õhkkonnas olulisi teemasid, mis käsitlevad lapseootust, sünnitusega toimetulekut ning lapsevanema rolliga kohanemist.

Perekoolis saad teada, kuidas kohaneda rasedusega, milline võiks olla rasedusaegne eluviis, kuidas ennetada lapse terviseriske. Juttu tuleb vaimsest tervisest, suhetest partneri ja tulevaste vanavanematega, sünnitusest, sünnitusjärgsest taastumisest ja elukorraldusest. Räägitakse ka vastsündinu hooldamisest, ema toitumisest, kiindumussuhtest, lapse arengust ja arendamisest, lapsevanemaks kasvamisest, väljakutsetest ning paljust muust.

Loenguid viib läbi ämmaemand Marge Mahla.

Püüame oma Perepesas pakkuda maksimaalset toetust, võimalust aruteluks ja lahedaks äraolemiseks, seepärast on meie grupi suurus maksimaalselt 10 inimest. Registreeri oma osalemine üleval oleva Broneeri nupu kaudu.

Perekool on Elva valla elanikele tasuta. Soovitame osaleda kohtumistel koos kaaslasega.

Perekooli loengutesse on vajalik eelregistreerimine! Mujalt tulijatele on vabade kohtade olemasolul osalustasu 12 eurot, tasumine arve alusel.

Loe lähemalt

Asutus:
Elva Perepesa
Aadress:
Pikk tn 26-8 (II korrus) Elva linn
Kontaktisik:
Elva Perepesa
Telefon:
54840213
E-post:
E-post