Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Koolitus
  • Tööalane
  • Koolitus
  • Tööalane

Praktiline juhiabi - bürooassistendi koolitus koos bürootöötaja arvutiõppega

Kastani 39, Tartu

vaata kaarti

N 17. aug 2023 | 10:00 - N 30. nov 2023

600 €

Sihtgrupp
Kursus sobib inimestele, kes soovivad tööle asuda sekretäri, juhiabi või assistendina või soovivad oma aegunud oskusi kaasajastada.

Kursuse sisu
dokumendihaldus. Dokumentide liigid ja dokumendihalduse vajadus. Dokumentide liigitamise põhimõtteid. Dokumentide koostamine ja vormistamine. Dokumentide säilitamine ja hävitamine. Dokumentide elukäigu korraldamine vastavalt organisatsioonis kehtestatud korrale. Dokumendihaldussüsteemi (DHS) töö põhimõtteid ja dokumendi- ja arhiivihaldust reguleerivad õigusaktid. Andmekaitse reeglid.
koosolekute korraldamine ja protokollimine. Koosolekute sisuliselt ja tehniliselt ettevalmistamine, arvestades organisatsiooni võimalusi ja vajadusi. Koosoleku protokolli vormistamine. Koosoleku tulemuste hindamine ja järeltööd.
suhtlemis- ja koostööoskused. Eduka suhtlemise reeglid. Eneseväljenduse peamised põhimõtted. Kuulamistõkked ja eduka kuulamise reeglid.
kõnekunst ja meedia suhtlus. Veenev ja enesekindel kõne. Korrektne suhtlus sise - ja välisklientidega. Esinemisärevusega toimetulek.
bürootöötajate arvutiõpe. MS Word. MS Excel. MS PowerPoint. Pilveteenused ning nende rakendused sekretäritöös.
Muu info
Tule õpi oma ala tegijatelt!

Koolitus toimub 10- koolituspäeval: koolituspäevad on täpsustamisel, küsida julgesti tunniplaani.

Koolituse hind sisaldab materjale ja kohvipause ning vajadusel on kõigile osalejatele õppepäevadel tagatud sülearvuti kasutamisvõimalus.

Edukale lõpetajale tunnistus või tõend!

Loe lähemalt

Asutus:
Reiting PR OÜ
Aadress:
Kastani 39, Tartu
Kontaktisik:
Hellika Rohtmets
Telefon:
5332 6481
E-post:
E-post
Veebileht:
https://www.reiting.ee/