Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Koolitus
  • Koolitus

Sepatöö baaskoolitus: minigrupp

Otepää vald Mägestiku küla Ketta talu

vaata kaarti

E 15. mai 2023 | 00:00 - P 09. juuli 2023

1 875 €

Koolitusele ootame sepatöö baasoskuste omandamisest huvitatuid. Kursus sisaldab tehnilisi materjale ning toimub praktilise õppena sepikojas. Tehakse tööriistu mida on sepal töö tegemiseks vaja: pihid, vasarad, meislid, naeltoos ning käsigrilli, noa, nagi. Osaleja saab õppetöö käigus valmivad asjad endale.

Minigrupp (2 osalejat). Grupi avame 2 osaleja registreerumisel.

Soovi korral toimub individuaalkoolitus. Küsi lisainfot koolitusjuhilt: Kersti Kohtla [email protected], 5330 5205**

Koolitus sobib ka vene keele kõnelejale, kuna koolitaja juhendab vajadusel ka vene keeles. Lisaks erialastele oskustele annab koolitus võimaluse harjutada eesti keelest arusaamist ja rääkimist.

Söögi ja joogi palume kaasa võtta.

Учеба подходит и для русскоязычных, так как учительница при необходимости учит и русскому языку. В дополнение к профессиональным навыкам обучение дает возможность попрактиковаться в понимании и разговорной речи на эстонском языке.
Koolituskaart ja soodustus

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi. Küsi lisainfot ja abi koolitusjuhilt: Kersti Kohtla [email protected], 5330 5205

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Loe lähemalt

Asutus:
Tartu Rahvaülikool
Aadress:
Vaksali 7; Pepleri 4
Kontaktisik:
Relika Tarend
Telefon:
7361537; 7361544
E-post:
E-post
Veebileht:
https://rahvaylikool.ee/