Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Tanel Padar & Nele-Liis Vaiksoo ''Need Jõulud Kõlavad Tuttavalt''

Tartu Peetri kirik

Tartu Peetri kirik vaata kaarti

E 17. dets 2018 | 19:00 - 20:20

Lisa kalendrisse
Mine ostma (22,00-24,00€) Mine ostma (22,00-24,00€)
Galerii
Tutvustus

Pühapäevaõhtuti sadu tuhandeid televaatajaid telerite ette naelutav paroodiasaade “Su nägu kõlab tuttavalt!” on andnud tõuke uue lavapaari moodustumisele. Tänavusel kuldsel hooajal saatesarjas koos esinema sattunud Tanel Padar ja Nele-Liis Vaiksoo leidsid, et tahaksid lava jagada ka ühistel jõulukontsertidel.

Nii Tanel kui Nele-Liis on andnud aastate jooksul lugematul arvul kontserte, sealhulgas ka väga palju jõulu- ja aastalõpukontserte, kuid mitte kunagi varem pole nad seda teinud koos. Nüüd leidsid nad sädeme, mis ahvatles neid mõned ühised kontserdid andma. Mõistagi ei tasu neilt jõulukontsertidel oodata laule, mida kuuleme telesaadetes. Igal laulul on oma koht ning kirikutes avavad Tanel ja Nele-Liis end hoopis teisest küljest kui paroodiasaadetes. Aga lõbus saab neil kontsertidel sellegipoolest olema, jõulud on ju rõõmupühad!
Alates oktoobri keskpaigast on piletid müügil Piletilevis. Kuna ühiseid kontserte tuleb vaid neli, ei pruugi pileteid kõigile soovijatele jaguda.
Laval on:
Nele-Liis Vaiksoo – laul;
Tanel Padar – laul, akustiline kitarr;
Siim Usin – akustiline basskitarr;
Tarvi Kull – klahvpillid;
Kaspar Kalluste – löökpillid.

Loe lähemalt: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/joulud-ja-aastavahetus/tanel-padar--nele-liis-vaiksoo-need-joulud-kolavad-tuttavalt-266678/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Berit Grupp OÜ
E-post: info [at] beritkontsert.ee

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google