Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Tartu Hansapäevad

Tartu kesklinn

Tartu kesklinn vaata kaarti

L 17. juuli 2021 | 10:00 - P 18. juuli 2021 | 16:00

Tasuta

Lisa kalendrisse
Galerii
Tutvustus

Tartu Hansapäevade ajal saavad igas vanuses külastajad osa kirevast laadamelust ja kultuuriprogrammist Vabaduse puiesteel ning mujal südalinnas.

Hansapäevad kutsuvad Tartu kesklinna laadaoste tegema, kohalikust toorainest valmistatud kõhutäit nautima, spontaanseid ja natuke vähem spontaanseid etteasteid vaatama, mitmel moel meelt lahutama ja nii suurte kui väikeste sõpradega lõbusalt aega veetma.

Kohe pärast esmakordset toimumist 2019. aasta suvel sai kokku lepitud, et retrosõidukite väljanäitus ja rongkäik Tartusse naasevad ning et ettevõtmine kasvab veelgi suuremaks. Erinevatest riikide vanasõidukite pühendunud ning jutukad omanikud võtavad seekord tutvumiseks kaasa ka vanaaegsed sõjaväesõidukid.

Lisaks muudetakse 17. ja 18. juulil osake Kaarsillast jõekohvikuks, kus kõik kohad on ainult kõige parema vaatega – otse Emajõele. Jõelinna vääriliselt sõidutavad teid nendel kahel päeval Emajõel ka taas mitmed tuntud „tartlased“ – suuremad ja väiksemad jõe- ning viikingilaevad.

Tartu Hansapäevadele tasub muidugi alati tulla kogu perega! Lasteala tegevused koondatakse Emajõe äärde rohealale Shaté tantsukooli (Atlantise) maja kõrval. Lastelava tihe programm, näomaalingute tegijad, Ranna Rantšo miniloomaaed ning igasugused muud meelelahutajad aitavad ka pisematel laadakülalistel kaks suvepäeva meeleolukalt õhtusse saata.

Loomulikult tuksleb aga linnasüdames ka mitusadat kauplejat koondav hansalaat. Eesti ja naaberriikide kaupmehed ootavad teid kahel suvepäeval ammuotsitud tarvilikku, aga kindlasti ka maitsvat laadakaupa ostma Tartu Raekoja platsile,

Loe lähemalt: https://hansapaevad.ee/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Tiigi Seltsimaja
Kontaktisik: Maris Peebo
E-post: Maris.Peebo [at] raad.tartu.ee

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google