Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Tartu 2024
  • Põhiprogramm
  • Koolitus
  • Toit
  • Tartu 2024
  • Põhiprogramm
  • Koolitus
  • Toit

Tartumaa maitsete töötuba: Kaunis suupistevaagen Eesti sünnipäevaks

Tartu Turuhoone esitlusköök, Vabaduse pst.1

vaata kaarti

N 22. veebr 2024 | 12:00 - 13:30 +1 veel

Mine ostma (40 €)

Tartumaa Maitsed Turuhoones kutsub tutvuma kohalike maitsetega ja toidutarkust saama! Vahetult enne Eesti Vabariigi aastapäeva toimuvad iga päev töötoad, kus jagame nippe ja õpetusi, kuidas valmistada lihtsaid, tervislikke ja soodsaid ampse pidulauale. Kuidas panna särama peolaud, mil tähistame Eesti sünnipäeva? Kasutame eestimaiseid toiduaineid Tartu turuhoone oma lettidelt.

Tartumaa Maitsed Turuhoones kutsub tutvuma kohalike maitsetega ja toidutarkust saama! Vahetult enne Eesti Vabariigi aastapäeva toimuvad iga päev töötoad, kus jagame nippe ja õpetusi, kuidas valmistada lihtsaid, tervislikke ja soodsaid ampse pidulauale.

Kuidas panna särama peolaud, mil tähistame Eesti sünnipäeva? Kasutame eestimaiseid toiduaineid, mida Tartu turuhoone oma lettidel meile lahkelt pakub. Miksime Tartumaa liha- ja juustuampse puuvilja, pähklite ja muu põnevaga ning teeme nii, et see paneb igaühel silma särama ning on iga peolaua täht.

Koolitaja Tiina Saar - praktilise ja rahvusvahelise kokatöö kogemusega Eestist, Hispaaniast, Ungarist ja Itaaliast. Ta on rahvustoidu praktik ja toitlustusteenindaja, kes valmistab a la carte ja buffee toite ning peolaudade toite ja pidulikke suupistevaagnaid, kasutades oskuslikke, jätkusuutlikke "slowfood" ja "0-waste" põhimõtetel tehnikaid.

Mugavaks tegutsemiseks võtke palun kaasa põll.

Koolitus toimub Tartumaa toidusündmuste sarja Tirin raames. https://www.tartumaa.ee/arendus/toidupiirkond/tirin
Toidusündmuste sari Tirin on osa Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluvast Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammist, korraldust toetavad Leader tegevusgrupid.

Loe lähemalt

EST
Asutus:
Tartu Rakenduslik Kolledž
Aadress:
Tartu Rakenduslik Kolledž
Kontaktisik:
Marju Hõbejärv-Särg, koolitusjuht
Telefon:
54290115
E-post:
E-post
Veebileht:
https://koolitused.voco.ee/
Nimi Kuupäev Aeg Asukoht Pilet
Tartumaa maitsete töötuba: Kaunis suupistevaagen Eesti sünnipäevaks K 21. veebr 2024 12:00 Tartu Turuhoone 40 €