Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Näitus/muuseum
  • Näitus/muuseum

Umbra ateljeed tutvustav näitus

Vilde ja Vine

vaata kaarti

R 21. juuli 2023 | 18:00 - N 19. okt 2023 | 23:00

Tasuta

Ootame teid külastama Umbra ateljeed tutvustavat näitust restoranis Vilde ja Vine.

Tartu kesklinnas paikneb Umbra ateljee, kus noored kunstnikud saavad ennast loominguliselt väljendada. Põhilisteks tegevuse valdkondadeks on kunstilise maastiku tutvustamine ja arendamine nii kodumaal kui ka välismaal. Ateljee keskkond võimaldab kunstnikele loometegevuseks üüripinda ning reklaami erinevates sotsiaalmeedia kanalites. Algajale kunstnikule osutatakse mitmekülgset metoodilist, praktilist ja organisatoorset abi. Põhitegevusena korraldatakse ateljees maalikursusi, erinevaid töötubasid, näitusi ning kultuuriüritusi. Sellised koosviibimised nagu maalistuudio, heliteraapia, meestering, luule- ja joonistusõhtu ning meditatiivne maalimine on toitnud nii hinge kui ka loomeväljendusrikkust.

MTÜ Umbra asukoht on Tartus Munga tänaval, majas number 8. Eestvedajad on Raido Randoja, Rainer Palu ja Ingmar Roomets. Umbra ateljeesse on oodatud uued ja vanad põhiliikmed ning külalised, kelle sooviks on enese kunstiline väljendus seda soodustavas keskkonnas.

Näitusel osalevad kunstnikud: Ingmar Roomets, Raido Randoja, Rainer Palu, Karoliina Tomasson, Hedi Kuhi ja Luisa Greta Vilo

Loe lähemalt

Asutus:
MTÜ Umbra
Aadress:
Munga 8, Tartu, 51007
Kontaktisik:
Ingmar Roomets
E-post:
E-post
Veebileht:
https://www.umbraarts.com/