Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Film
  • Kogukond
  • Draama
  • Film
  • Kogukond
  • Draama

Võnnu kultuurimaja kinoõhtu "Elu ja armastus"

Võnnu kultuurimaja

vaata kaarti

K 06. märts 2024 | 19:00 - 21:00 +1 veel

Sooduspilet 5€ õpilastele ja pensionäridele.

Piletikassas (kohapeal)

5 - 6 €

Uus Eesti film "Elu ja armastus" 6. märtsil kell 14.00 ja 19.00 Võnnu Kultuurimajas!

A. H. Tammsaare samanimelisel romaanil põhinev mängufilm viib meid ühe ootamatu armastusloo keskmesse. Elu ja armastuse järskude pööretega seisavad silmitsi kaks Eesti kirjandusest tuntud ikoonilist tegelast, Irma ja Rudolf. Filmi tegevus leiab aset murrangulisel ajajärgul, mil kasvavast heaolust rammestunud noor Eesti Vabariik peab toime tulema muutuva maailma raputavate väljakutsetega. Esmakordselt täispika mängufilmina ekraanile jõudev "Elu ja armastus" annab aegumatutele teemadele värske vaatepunkti, luues üllatavaid paralleele tänapäevamaailmaga.
--------
1933. aasta kuumal suvel tuleb sisukamast elust unistav noor Irma maalt linna sugulase Lonni juurde. Irma on keskkonnavahetusest vaimustuses, linnaelus pettunud Lonni näeb aga tüdruku tulekus uut võimalust ka enda jaoks.

Irmasse armunud maapoiss Eedi jälitab tüdrukut ja üritab veenda teda tagasi tulema, oma isatallu perenaiseks. Irma aga on otsustanud nende ühise romantilise mineviku oma unistuste nimel seljatada.

Juhuse tahtel palkab keskealine trükitööstur Rudolf Irma endale teenijaks. Rudolfi sarm ja salapära paeluvad Irmat ja ootamatult tärganud tunded ei lase tal ühel hetkel enam mehe lähenemiskatseid tõrjuda. Ehkki Rudolf vannub Irmale armastust, paljastub peagi edeva mehe liiderlik ja manipuleeriv pale.

Piletid hinnaga 5€/6€ müügil kohapeal enne seansi algust. Sooduspilet 5€ õpilastele ja pensionäridele.

Loe lähemalt

Asutus:
Võnnu kultuurimaja
Kontaktisik:
Kadri Kiho
E-post:
E-post
Nimi Kuupäev Aeg Asukoht Pilet
Võnnu kultuurimaja kinoõhtu "Elu ja armastus" K 06. märts 2024 14:00 Võnnu kultuurimaja 5 - 6 €