Teksti suurus
Reavahe
Kontrastsus
  • Kirjandus
  • Näitus/muuseum
  • Kirjandus
  • Näitus/muuseum

X Üleriigiline Koidula luulekonkurss täiskasvanutele

Oskar Lutsu majamuuseum

vaata kaarti

L 02. märts 2024 | 11:00 - 13:00

Tasuta

Laupäeval, 2. märtsil kell 11 toimub Oskar Lutsu majamuuseumis X Üleriigilise Koidula luulekonkursi täiskasvanutele Tartu eelvoor.

Konkursist osavõtja peaks soovitavalt olema vähemalt gümnasist ja esinemise pikkus mitte üle 7 minuti. Esitatakse kaks luuletust, millest üks peab kindlasti olema Lydia Koidula ja teine esitaja enda poolt vabalt valitud eesti autori avaldatud looming. Konkursi korraldajad on Koidula muuseum ja Eesti Kirjanike Muuseumide Ühing ning patrooniks on poetess Doris Kareva. Auhinnafondi toetavad Kultuurkapital, Pärnu linn, kirjanikemuuseumid ja mitmed Eesti teatrid.
Konkursi eesmärgiks on aktiveerida täiskasvanute luule- ja etlushuvi kogu riigis. Arendada luule ettekandmise kunsti viljelemist ja anda oma oskuste esitlemiseks motiveeriv väljund traditsioonilise etluskonkursi näol, kus iga piirkondliku eelvooru parimad esinejad lähetatakse finaalvõistlusele Pärnusse.
Lydia Koidula pärandi väärtustamiseks ellu kutsutud üleriigilise täiskasvanute Koidula luulekonkursi finaalvõistlus toimub 9. märtsil 2024. a. Koidula muuseumis Pärnus.
Registreerimine: Meeli Väljaots, [email protected], +372 5810 9397

Loe lähemalt

EST
Asutus:
Oskar Lutsu majamuuseum
Aadress:
Riia 38, Tartu
Kontaktisik:
Meeli Väljaots
Telefon:
+372 5810 9397
E-post:
E-post
Veebileht:
https://muuseum.tartu.ee/